Молодіжний центр – осередок активних громадян

25 Грудень 2015
 25 Грудня, 2015
Category: Новини

Волинські громадські активісти за рік реалізували білше 10 соціальних проектів за підтримки Британської ради в Україні і на цьому вони зупинятись не планують. Про це йшлося 24 грудня, під час річної підсумкової прес-конференції учасників програми Британської Ради в Україні “Активні громадяни».

Віталій Тихонович (менеджер програми в Україні) та Ткачук Захар (мастер-фасилітатор програми на Волині) презентували результати роботи за 2015 р. та поділилися планами на майбутнє.

3

Протягом 2015 р. проведено 12 базових тренінгів у різних регіонах Волині та Рівненщини. Створена мережа учасників програми, які реалізують заходи громадської активності. Загалом, сертифікованими учасниками програми є 338 чоловік, із них 211 у м. Луцьку. 7 представників Волині стали фасилітаторами (тренерами) програми, із них 2-є майстер-фасилітаторами (тренерами для тренерів).

«За результатами моніторингу визначено, що більше 50% учасників – це молоді люди віком 14-35 років, проте є і громадяни старші за 50 років, цей факт свідчить про універсальність проекту» – зазначив Ткачук Захар.


Волинь дуже активно проявила себе у цій програмі, зокрема протягом 2015 року учасники програми розробили більше 30 проектів, 21 з них подано до розгляду на підтримку до Британської ради.

10 проектів вже реалізовано чи знаходяться в процесі реалізації. На прес-конференції було презентовано 3 з них: «Діалог», «Read Brit» та «Family club». Цікавим є також приклад щодо підтримки взаємодії Сходу та Заходу країни в рамках навчання за програмою. Зокрема, Ірина Полєтуха не тільки реалізувала проект «Діалог», мета якого полягала у підтримці тимчасово переселених осіб, а й провела навчання у Маріуполі.


5

«На сьогодні, в Україні вже більше 3000 осіб пройшли спеціалізоване навчання. В планах збільшувати не тільки і не стільки кількість учасників як кількість та якість проектів соціальної дії» – розповів Тихонович Віталій. Більш конкретними планами на локальному рівні поділився Ткачук Захар. Зокрема це зосередження уваги на малих громадах, в тому числі сільських; залучення більшої кількості студентів; проведення 2 тренінгів щомісяця. А також, зважаючи на те, що 2016 рік буде проголошено роком англійської мови, буде проведено англомовне навчання.

 

Comments are closed.