4 Травня, 2017
Поки ще в Україні ловлять покемонів і чекають теплої весни – ми пропонуємо повчитися разом, як створювати дієві та якісні проекти для громади!
Молодіжний центр Волині запрошує новачків у проектному менеджменті на навчання щодо проектного дизайну та реалізації власних ініціатив. Ми допоможемо вам краще пропрацювати ваші ідеї та підкажемо як зробити їх більш ефективними, довготривалими та креативними.
Навчання буде у себе включати наступні складові:
– проектний дизайн та менеджмент;
– піар та реклама проекту;
– публічна презентація та захист проекту;
Після навчання учасникам буде надано можливість подавати свої проекти до різноманітних програм та фондів та створено постійно діючу проектну групу молодіжного центру Волині. Захід проводиться у рамках конкурсу проектів від Управління освіти науки та молоді ВОДА – куди власне і буде запропоновано подавати свої проекти учасникам майстерки.
Для довідок
Управління проектами — (англ. Project Management) область знань з планування, організації та управління ресурсами з метою успішного досягнення цілей та завершення завдань проекту. Іноді ототожнюється з управлінням програмами, але програма — це фактично вищий рівень: група пов’язаних та взаємозалежних проектів.
Проект — це обмежений часовими рамками процес, що має визначений початок та кінець, зазвичай обмежений датою, але також може обмежуватися фінансуванням або досягненням результатів[1], який здійснюється для реалізації унікальних цілей та завдань[2], зазвичай, щоб призвести до вигідних змін або створення доданої вартості. Тимчасова природа проектів контрастує з бізнесом (процесами)[3], які є повторюваною, постійною або частково постійною діяльністю з виробництва продуктів або послуг. На практиці, управління вищезазначеними двома системами часто різниться і таким чином вимагає розвитку окремих технічних навичок та використання розподіленого управління ними.
Головним завданням проектного управління є досягнення всіх цілей[4] та виконання завдань проекту, одночасно виконуючи зобов’язання щодо наперед визначених обмежень проекту.[5] Типовими обмеженнями є межі та зміст проекту, час, бюджет.[1] Другорядним завданням, але амбіційнішим, є оптимізація, розподілення та інтеграція завдань, необхідних для досягнення наперед визначених цілей.
