Молодіжний журнал "ЗАРАЗ" шукає свої домівки.

24 Жовтень 2018
 24 Жовтня, 2018

Перший випуск журналу «Зараз» має тему «Наше майбутнє». Тут читач відкриє для себе історії, за якими стоять живі емоції та історії життя. Кожен, хто візьме журнал до рук, погляне на майбутнє очима мам, колишнього ув`язненого, митців, краєзнавців та інших жителів Луганської та Волинської областей.


Історії викликають палітру емоцій: від здивування до обурення, від щасливої посмішки до бажання зронити сльозу. Якщо тобі цікаво, як виглядає майбутній президент очима перехожих, чи діє теорія шести рукостискань в Україні та які страви можна приготувати з комах, обов’язково замов безкоштовні примірники журналу для простору, в якому ти працюєш.

Крім того, ти побачиш яскраві світлини капсули часу, художніх майстерень, облаштованих у колишній лікарні для венерично хворих, фотосесії «Екологічна мода» та багато інших знімків.

Понад тисячу примірників організатори проекту “Наше майбутнє” відправлять у бібліотеки, громадські організації та креативні простори, які захочуть отримати журнал. Замовити журнал можна за посиланням https://zaraz.youthplatform.com.ua


Впродовж проекту “Наше майбутнє” над виданням працювали німецькі фахівці та молодіжні лідери з Луцька та Сєвєродонецька. У такий спосіб учасники створили незалежний журнал, пройшовши всі етапи створення журналу: від етапу збору інформації до презентації друкованого екземпляру. Разом з командою натхненних українських та німецьких фотографів, журналістів та дизайнерів, учасникам надали можливість відкрити себе через мистецтво сторітелінгу.

Проект здійснюється німецькою медіа організацією FROH! у співпраці з українськими партнерами NGO Youth Platform \ ГО “Молодіжна Платформа”, ГО “Центр Візуальної Освіти” \ Center of Visual Education, ГО “Сєвєродонецька молодіжна рада”. Проект фінансується Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини..

 

Comments are closed.