Молоді лучани "побували" у Нідерландах!

27 Лютий 2017
 27 Лютого, 2017

У суботу 25 лютого у приміщенні Молодіжного центру Волині відбувся черговий захід пізнавального проекту “EnglishOK”, тематикою якого стала країна Нідерланди.


На захід завітала молодь, яка цікавляться іншими культурами та хотіла дізнатись більше про Помаранчеве королівство. Кожен з учасників мав можливість взяти участь у різноманітних конкурсах, які наштовхували на те, щоб виходити з власної зони комфорту. Тільки гості “EnglishOK” могли спілкуватись з тюльпанами, які говорять, провести сеанс психотерапії з вітряками,  і створити окрему країну для велосипедів. Захід проводився англійською мовою, тож учасники могли покращити власний рівень спілкування. Окрім того, про Нідерланди гостям розказував Ілля, хлопець, який подорожував у країну тюльпанів і хотів поділитись власним досвідом із зацікавленою аудиторією.


Один з організаторів проекту Уляна Кашепа поділилась своїми емоціями від заходу: “Мені подобається, що наш “EnglishOK” є великою родиною. Це відчувається, і цей захід з тематикою Нідерланди не став винятком. Все більше лучан, зацікавлених у подорожах, в англійській мові та бажанні її розвивати, долучаються до нас. Тож бачити ці іскорки в очах людей, заради яких організатори так стараються,  дає наснаги продовжувати та удосконалювати “EnglishOK”.

Проект здійснюється за підтримки Британської Ради в Україні та СГО “Молодіжна платформа”. Він має на меті залучати все нових і нових людей, тож кожен охочий зможе взяти участь в майбутніх заходах. Очікуйте на новини від організаторів – новий захід не за горами!

Comments are closed.