Молодь вивчає англійську мову разом із EnglishOK!

18 Січень 2016
 18 Січня, 2016
Category: Новини

Нещодавно відбувся третій вечір спілкування англійською мовою EnglishOK. Оскільки, тематика вечора була «People (люди)», учасники мали змогу обговорити питання, які стосуються соціуму, культури різних країн та відомих людей.

Багато емоцій принесла гра, в якій учасники по командах малювали, як люди у різних країнах святкують Новий рік, наприклад, у Мексиці чи Японії. Під час презентації своїх робіт, учасники давали багато креативних коментарів та ідей, які викликали посмішку на обличчях гостей та організаторів.


Обговорення дискусійних тем, рухливі ігри, психологічний тест та інтелектуальна гра проводилися англійською мовою, адже, як нагадують організатори, метою вечору є долати мовний бар’єр у дружній компанії.

7XZx9qMVNPs

Яскравим моментом вечору став обмін символічними подарунками, які учасники попередньо підготували один для одного.

«Атмосфера впродовж вечору надзвичайно позитивна та радісна. Дуже приємно, що молоді люди хочуть розвивати свої навички англійської і активно приймають участь у подібних проектах. Це є хорошою альтернативою гарно провести вечір п’ятниці в колі нових друзів і ,заодно, вдосконалити свою англійську”,- ділиться враженнями одна з організаторів, Катя.

Усі лишилися задоволеними і з нетерпінням чекають наступних вечорів, тематикою кожного з яких буде культура тієї чи іншої англомовної країни.

qF9GNarFJhk


Comments are closed.