Молодь Одещини запрошують стати хорошими волонтерами!

1 Лютий 2017
 1 Лютого, 2017

В Одесі відбудеться непересічна подія, семінар – тренінг «Як стати хорошим волонтером?», який відбудеться в рамках Проекту регіональної співпраці: «Хороший день – щоб стати волонтером!»


Захід відбудеться 02 лютого 2017 року в DobroHub (м. Доброслав, Одеська область), початок 15:30.
Волонтерство – важлива частина американської культури. В України ж воно лише на перших східцях розвитку, однак серед молоді є чимало охочих долучитися до різноманітних волонтерських проектів та абсолютно безкорисно розвивати свою громаду.

Волонтер Корпусу Миру, Елісон Стоунер, яка здійснює свою діяльність у Молодіжному Центрі Волині розповість про особливості  волонтерства у Каліфорнії, її рідного штату, яке значення має громадська діяльність в США для працевлаштування та успішності.
Окрім того, Елісон разом з командою активістів Молодіжного Центру Волині презентує Менторську програму, яка нещодавно вступила в дію в Луцьку. На заході будуть також присутні волонтери з інших регіонів США, які презентують свій досвід волонтерства, здобутий, як в Америці, так і в приймаючих громадах в Україні.
Проект реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).

Comments are closed.