Молодь міста Рожище обєдналася навколо модіжної платформи "Цитрус".

30 Жовтень 2017
 30 Жовтня, 2017

Днями відбулося оновлення молодіжного «Арт-простору Цитрус» у Рожищах за партнерства БО «Львівська освітня фундація», Молодіжного центру Волині. Це місце створено для молоді, де проводяться зустрічі з цікавими особистостями, творчі вечори, майстер-класи.


Науково доведено, що оточення впливає на успішну реалізацію потенціалу людини. Що це означає? Візьмемо за приклад молодь. Якщо молодь має місце де можна активно та з користю провести своє дозвілля, має можливості для реалізації ініціатив, а також може проявляти себе у різноманітних акціях, соціальних, освітніх ініціативах, вона автоматично отримує більше можливостей та підтримки для її самореалізації. Тобто соціалізація та адаптація молоді до суспільства відбувається швидше. Беручи участь у акціях, самостійно проводячи заходи та ініціативи молодь отримує досвід роботи в команді, організаторські навички, напрацьовує уміння домовлятися, знаходити ресурси, а також отримує нові знайомства та друзів.

Тому сьогодні дуже актуально створення молодіжних центрів в Україні. Молодіжні центри пропонують молоді альтернативне дозвілля, стають місцем де зустрічаються та працюють громадські організації та молодіжні ініціативні, у таких центрах молодь може отримати інформаційну підтримку щодо можливостей саморозвитку, поїздок, стажування, волонтерства. Особлива увага потрібна маленьким містечка, де відсутня інфраструктура для розвитку молоді.

Активістки проекту English OK разом з волонтеркою Корпусу Миру зі США Алісон Стонер провели інтерактивну зустріч в рамках запуску оновленого «Цитрусу». На зустрічі усі охочі дізналися про особливості американської культури, відкрили для себе Каліфорнію та місцеві особливості, а також було обговорено досвід волонтерства американців в Україні. Дівчата з English OK провели дуже цікаві ігри та квести, де можна було практикувати свою англійську.

Зі свого боку Молодіжний центр Волині підтримує та співпрацює з місцевим рожищанським молодіжним простором та готовий ділитися досвідом та допомагати розвивати місцевий молодіжний центр. Бажаємо вам натхнення, сил, нових ідей та побільше активістів.

Нагадаємо, що оновлення платформи для молоді Арт-простір Цитрус у Рожищах відбулося у рамках участі у конкурсі від Львівської освітньої фундації.

Comments are closed.