Міське зібрання (town hall meetings) на тему «Стратегії розвитку молодіжних центрів Волинської області».

11 Червень 2017
 11 Червня, 2017

30 червня 2017 року о час в Актовій залі Волинської богословської академії за адресою Градний узвіз, 5, відбудуться міські зібрання (town hall meetings) на тему «Стратегії розвитку молодіжної політики Волинської області».


Захід організовує Лабораторія законодавчих ініціатив спільно з Лігою інтернів за ініціативою народного депутата України Ігоря Гузя в рамках проекту Модельний округ за підтримки Програми USAID «РАДА: відповідальність, підзвітність, демократичне парламентське представництво», що виконується Фондом «Східна Європа».


Запрошуємо жителів Волинської області та міста Луцька долучитися до міських зібрань та особисто взяти участь у виробленні концепції розвитку молодіжної політики у регіоні. На обговорення виносяться питання створення та розвитку молодіжних центрів, комунікації між молодіжними центрами України, а також організації роботи з молоддю з обмеженими функціональними можливостями.

До участі запрошені представники молодіжних центрів, активна молодь, представники громадських організацій, ЗМІ та небайдужі громадяни.


Тривалість заходу: 2-3 години.


Реєстрація на захід за посиланням: https://goo.gl/k6Tcjd.
Контактна особа: Вікторія Баклаженко, тел.: +380630546520.


Comments are closed.