Конструктивний діалог представників міської ради та громадськості

20 Січень 2016
 20 Січня, 2016
Category: Новини

19 січня представники громадських організацій, Киця Андрій Іларіонович (заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Луцької міської ради) та Веремійчик Олексій Володимирович (начальник відділу у справах сім’ї та молоді) обговорили актуальні питання в галузі молодіжної політики міста.

 

Під час зустрічі було задано багато конкретних питань, на які працівники міської ради давали чіткі відповіді (в інших випадках домовлялися про подальші консультації з громадськістю). Зокрема, піднімалися питання про підтримку відновлення інтернет-ресурсу для молоді Луцька – «Молодіжний портал»; допомогу у виготовленні запрошень для міжнародних волонтерів організації «Aiseс»; умови оренди приміщень громадськими організаціями, в тому числі і Луцької станиці «Пласт»; поширення в місті соціальної реклами проекту «Зробимо Волинь чистою 2016» та багато іншого.

 

Учасниками зустрічі давалися поради та рекомендації, які Андрій Іларіонович обіцяв взяти до уваги. Зокрема, щодо залучення представників молодіжних громадських організацій у діяльність молодіжної ради при міському голові.

 

Загалом, зустріч пройшла у неформальній обстановці. Результативність її зможемо оцінити з часом. А сьогодні – сідаємо та пишемо проекти, адже як зазначив Олексій Веремійчик, влада підтримає усі корисні громаді пропозиції.

5 4 3 1

Comments are closed.