Міністр молоді і спорту України зустрівся з активістами волинських молодіжних організацій!

27 Липень 2018
 27 Липня, 2018

19 липня Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов завітав до Молодіжного центру Волині, щоб поспілкуватися з лідерами молодіжних громадських організацій Луцька.


Міністр приємно вражений роботою центру та зазначив, що «влада повинна сприяти якості молодіжних центрів», адже саме тут формуються осередки молодіжного суспільного життя.

«Нам потрібні молодіжні центри, які створює сама молодь, керує ними, наповнює їх змістом», – зауважує Ігор Жданов.


Також Міністр наголосив, що завдання влади при цьому полягає у виділенні приміщення, забезпеченні певних фінансових ресурсів для ремонту та інвестиційній підтримці для декількох ставок працівників, яких вибере молодь.

Окрім молодіжних громадських діячів, під час зустрічі активну участь брали представники міської влади та бізнесу. Наприклад, Катерина Шкльода, керівниця Відділу сім’ї та молоді міськради, цікавилась, як міністерство може посприяти розвитку новому Луцькому молодіжному центру.

Молодь також мала змогу почути думку Ігора Олександровича щодо ситуації з підвищенням цін на проїзд у маршрутних таксі для студентів та школярів. Нагадаємо, що 18 липня на засіданні Виконкому Луцької міської ради було прийнято рішення про підняття тарифів на пересування громадським транспортом до 5 грн учням віком від 14 років.

Повну пряму трансляцію зустрічі Міністра з активною молоддю можна знайти на сторінці Молодіжного центру у Facebook: https://goo.gl/ehqx1R

ФОТО: https://goo.gl/nsxsCv

Comments are closed.