Луцькі бізнесмени підписали Пакт заради молоді-2020!

10 Листопад 2017
 10 Листопада, 2017

9 листопада в Луцьку відбувся Форум «WOW-ефект від співпраці бізнесу та молоді». Форум зібрав більше сотні учасників з Луцька та Волинської області. Студенти та роботодавці обговорювали актуальні питання працевлаштування.


Луцькі бізнесмени та представники кампаній «Ощадбанк», «ПриватБанк», «Кредо банк», «Торчин», «Нестле» презентували програми стажувань для студентів профтех училищ та вищих навчальних закладів.

Загалом захід відбувся на високому рівні. Співорганізаторами виступили: Молодіжний центр Волині був в команді організаторів разом з Волинським обласним молодіжним центром праці, Управлінням освіти, науки та молоді Волинської ОДА та Волинським обласним центром зайнятості. Головні організатори заходу: Міністерство молоді та спорту України, Центр «Розвиток КСВ» та Фонд народонаселення ООН

Нагадаємо, що Форум відбувся в рамках ініціативи Українського Пакту заради молоді-2020, з метою налагодження діалогу між компаніями та активною молоддю та сприяння створенню нових програм практики, стажування та першої роботи.


У Луцьку провідні компанії Волинської області підписали Пакт заради молоді-2020. Серед підписантів були: Аквапрінт, Artefact.St, VolWestGroup, Internetdevels, КлеверСторс, Модерн-Експо, Волинське обласне управління АТ «Ощадбанк», Сімейне кафе «Дядя Pizza», Теремно Хліб та Кав’ярня «Цукерня».Молодь активно брала участь у дискусіях. Разом з організатором форуму Тарасом Деркачем студенти обговорювали власні пріоритети у виборі робочого місця, а також з’ясували, які критерії впливають на вибір молоді.


Провідні HR-менеджери компаній Нестле, Кредобанк, ПриватБанкта, InternetDevels провели для молоді та серію майстер-класів з планування кар’єри та успішного працевлаштування і інформували про існуючі молодіжні програми.

Захід на Волині став п’ятим і заключним із серії регіональних форумів «БІЗНЕС-МОЛОДЬ: ЕФЕКТ WOW ВІД СПІВПРАЦІ» у 2017 році. Нагадаємо, що у грудні відбудеться Всеукраїнська конференція «CAREER TALKS» у Києві.

Comments are closed.