Луцьк - Одеса! Відбувся молодіжний обмін.

6 Лютий 2017
 6 Лютого, 2017

Луцькі активісти поїхали в Одесу зміцнювати зв’язки з місцевою громадою та  обмінюватися досвідом. В перший день п’ятеро активістів завітали у Dobro HUB, в смт Доброславськ. “


Молодіжний Центр Dobro HUB має доволі невелике приміщення та існує нещодавно, однак він стрімко розвивається і нам було цікаво послухати про шляхи їх розвитку, а ми ж в свою чергу розповіли про роботу Молодіжного Центру Волині, про те як ми працюємо з волонтерами – це була корисна тригодинна розмова.”- ділиться враження учасниця візиту Піскорська Юлія.
Важливою подією першого дня візиту був семінар-тренінг «Як стати хорошим волонтером?». Волнтер Корпусу Миру Елісон Стонер розповіла про волонтерство в Америції, що таке Корпус Миру та чому вона вирішила стати його частиною.


Одним з яскравих пунктів в програмі візиту, був Odessa Impact Hub – надзвичайно сучасний, стильний та трошки “хіпстерський”, як його описали самі працівники. Будівля хабу складається з 3-ох поверхів, на яких є столи для роботи за комп’ютерами, радіо-студія, лабораторія, великі приміщення, де проводять заходи організації-партнери; також цікавим є те, що на кожному поверсі знаходиться кухня, де відвідувачі можуть не тільки заварити чай/каву, а й приготувати сніданок, обід чи вечерю. Хаб має багато напрямків діяльності, серед яких неформальна освіта, співпраця з університетами, розвиток соціального підприємництва, проекти по урбанізації міста. Луцькі активісти з цікавістю слухали працівників Odessa Impact Hub, задавали запитання з метою перейняти найкращі практики до себе в громаду.


Також, поїздка не обійшлася без спільних зборів з приймаючою організацією, ФРІ Одеса. Це були неформальні посиденьки в одні з модернізованих бібліотек Одеси, під час яких волонтери не лише обмінялися досвідом, а й провели брейншторм щодо організації певних місцевих заходів.

Надзвичайно надихаюча поїздка, яка дійсно утворила місток між молоддю Луцька та Одеси.
Проект реалізується за підтримки Програми національних обмінів, що фінансується Європейським Союзом та національним фондом підтримки демократії

Comments are closed.