Лучани переймали досвід організації наметових таборів у Сумах!

1 Квітень 2017
 1 Квітня, 2017

В рамках Програми національних обмінів, молодь міста Волині, а саме представник Пласт на Волині, НАЦІОНАЛЬНИЙ АЛЬЯНС, активіст громади міста Устилуг та працівник Молодіжний центр Волині відвідали місто Суми.


29 березня отримали інформацію про Сумський Центр Дозвілля Молоді – цдм, від Maryna Popatenko Студентське братство Сумщини – Дмитро Тіщенко (Dmytro Tishchenko), їх досвід щодо організації таборів. Громадський фонд “Суми”, затишне місце для молодіАнтикафе ДОМ.
30 березня відбувся Семінар «Як організувати наметовий табір – інструкція для початківців»
На семінарі виступали практики: Oksana Malchenko, Мирослав Ольшанський (Miroslav Olshanskiy), Геннадій Мирошниченко, Nadya Pushkar, Diana Dubynska, які поділились досвідом, щодо нормативно-правових актів по таборах оздоровлення , формування програми та технічного забезпечення, організації та побудови власне табору, враховуючи постачання води, приготування їжі та ін. Також надали рекомендацію, що варто враховувати організовуючи лідерські табори для студентів, табори для поглиблення вивчення англійської мови та подолання мовного бар’єру. Важливими також були слова Віктор Бобиренко.
Родзинкою поїздки була екскурсія,завдяки якій душу міста, традиції, історію відкрив для нас Danil Skachkov . Завдяки якому для молоді Волині Суми:
– це дружній, прогресивний колектив ЦДМ;
– багата історія, пам’ятки про які знає молодь, наприклад, садиба-палац підприємця і філантропа Івана Герасимовича Харитоненка;
-привітна, сонячна атмосфера;
– Дитячий парк «Казка»;
-величезний досвід організації наметових таборів, завдяки якому хочеться робити табори.

Проект реалізовується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США). Містки громадської активності.

Comments are closed.