Розпочато відбір учасників на всеукраїнську "Школу політичного успіху".

6 Липень 2016
 6 Липня, 2016

ВМГО «Батьківщина Молода» оголошує відбір учасників на «Школу політичного успіху», яка проходитиме 21-24 липня 2016 року у м. Києві.

Мета «Школи політичного успіху» – формування свідомої політичної еліти, виховання нової генерації молодих політиків на базі національно-патріотичних цінностей та надання їм необхідних знань про шляхи реалізації своїх лідерських якостей в умовах сучасного політичного життя України. Проект здійснюється за підтримки Міністерства Молоді та спорту України.

Участь у Школі є безкоштовною! Організатори забезпечують проживання та харчування учасників. Проїзд до місця проведення не компенсується організаторами і оплачується самими учасниками.

Стати учасниками «Школи політичного успіху» можуть особи віком від 16 до 25 років.

Для участі у відборі необхідно до 14-го липня включно надіслати на адресу schoolpsbm@gmail.com есе на тему: «Яким має бути сучасний український політик?».

Роботи мають бути оформлені 12-м шрифтом Times New Roman і по обсягу не перевищувати 1-1,5 сторінки.

У електронному листі також потрібно обов’язково вказати наступну інформацію:
– прізвище, ім’я, по-батькові;
– дата народження;
– навчальний заклад/місце роботи;
– громадську організацію, яку представляєте (якщо така є);
– контактний телефон та e-mail;
– звідки дізнались про школу;
– що Вам дасть участь у “Школі політичного успіху”?

Результати відбору будуть оголошені 15-го липня та опубліковані на сторінці Батьківщини Молодоїwww.facebook.com/BatkivshchynaMoloda

За додатковою інформацією звертайтеся до координатора проекту за телефоном: 0975102303 (Олексій Захарченко), е-mail:oleksiy.zakharchenko@gmail.com, а також слідкуйте за новинами на сторінці Батьківщини Молодоїwww.facebook.com/BatkivshchynaMoloda

Comments are closed.