Хакнем екопроблеми? - долучайся до екохакатону.

10 Жовтень 2016
 10 Жовтня, 2016

Якщо ти молодий, активний і дуже небайдужий до екологічних проблем міста, тобі неодмінно треба взяти участь у Екохакатоні, що відбудеться у Луцьку 19 жовтня 2016 року у Волинській науковій бібліотеці імені Олени Пчілки!


Чому це буде круто? Тому що від класних лекторів ти дізнаєшся, що таке сталий розвиток, які лайф-хаки та новинки щодо енергозбереження, озеленення міста є у сучасному міському просторі та вже працюють в Україні та багато іншого.

Чому це буде корисно? Тому що ти разом із сотнею своїх однодумців подумаєш над неймовірними ідеями вирішення локальних екологічних проблем, відчуєш себе частиною великої команди, надихнешся на нові звершення, розкриєш у собі нові грані, навчишся проходити шлях від ідеї до проекту.

Чому це буде унікально? Якщо твій проект виявиться найкращим, ти отримаєш ресурси та підтримку на його реалізацію.0i


Для реєстрації на захід варто лише заповнити невеличку реєстраційну форму за ПОСИЛАННЯМ та отримати підтвердження від організаторів. Поспішай, кількість місць обмежена!


Довідка: Слово «хакатон» – це термін, отриманий сполученням двох слів: хакер і марафон. Однак сьогодні хакатони уже не відносяться до хакерства, це просто марафон спеціалістів, де невеликі команди з професіоналів у різних сферах працюють злагоджено для вирішення якоїсь проблеми.

 01_ua

Comments are closed.