8 Вересень 2015
 8 Вересня, 2015
Category: Новини

24 вересня у Володимир-Волинському ВПУ відбулася надзвичайно цікава подія – початок реалізації проекту «Футбол об’єднує». На стадіоні Володимир-Волинської спеціалізованої школи-інтернату I–III ступеня відбувся товариський матч  за участі вихованців школи та студентів Володимир-Волинського вищого професійного училища.

 

Захід відбувся за підтримки: Британської Ради , Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Володимир – Волинської Міської ради,  Володимир – Волинської спеціалізованої школи – інтернат I – III ступеня, СГО «Молодіжна платформа»  та Володимир – Волинського Вищого професійного училища.

Ще навесні 2015 року наші учні Махоніна Валерія, Павляк Руслана, Латковський Богдан та Сідловський Руслан розробили цей проект і під керівництвом Британської ради, в ході програми «Активні громадяни» (ActiveCitizens) він виборов перше місце і право бути реалізованим.

«Головною метою сьогоднішнього матчу  це – розбудувати довіру між різними громадами міста шляхом спільного заходу та долученням до соціально важливої роботи. Налагодження взаєморозуміння між молоддю, що стереотипно розділена через фізичні можливості. Виховання відповідальності між різними громадами, що проживають на одній території, їх духовна та ідеологічна інтеграція», – каже Руслана Павлюк, учасниця програми ActiveCitizens, студентка Володимир – Волинського ВПУ

«Під час матчу ми змогли поспостерігати за вболівальниками та юними футболістами. Коли рахунок був на користь дітей, ми побачили запал сердець у вболівальників, котрі раділи за своїх друзів та колег»,  –  ділиться з своїми враженням Валерія Махоніна, учасниця програми ActiveCitizens, студентка Володимир –  Волинського ВПУ.

 

І на завершення матчу прозвучав фінальний сигнал. Рахунок 7 – 9 на користь студентів. Наприкінці гри ми нагородили учасників з ВПУ та школи – інтернату футбольними м’ячами тасіткою для воріт.

«Мені приємно, що молодь прагне до великих змін в своєму маленькому місті, думаю перші кроки вони вже зробили» – прокоментував громадський діяч Володимир Бут-Гусаїм.

Словом, футбол об’єднує.

Comments are closed.