Допоможи реалізувати еко-проекти лучан. Голосуй грошима на пітчінгу еко-ідей!

16 Листопад 2016
 16 Листопада, 2016

У місті Луцьку 19 жовтня відбувся непересічний захід – «Екохакатон», де молоді люди разом генерували потужні ідеї, які можуть вплинути на екологічну ситуацію у місті нашому рідному місті. Серед десятків креативних пропозицій, ми виокремили 10 найкращих, які будуть презентовані широкій громадськості та потребують вашої підтримки.


Система вибору переможців і їх підтримки буде непроста, адже голосувати доведеться цього разу не «хакерами» через соціальні мережі а живими грошима відразу на презентаціях, які називають – «пітчінг» (англ. pitch — виставляти на продажу). Тільки два проекти які отримають найбільше грошей і будуть підтримані в рамках проекту Екоклубу міста Рівне, Міністерства закордонних справ Німеччини, та організації DRA. Звісно вони ж отримують кошти своїх фанів та донаторів із числа лучан до основної суми гранту. Більше голосів, більше грошей, більше шансів! Правила тут 

Пітчінг еко-ідей відбудеться 18 листопада о 18:00 у приміщенні Молодіжного центру Волині, за адресою – вул. Градний Узвіз, 5.


Для реєстрації на захід варто лише заповнити невеличку реєстраційну форму за ПОСИЛАННЯМ та отримати підтвердження від організаторів. Поспішай, кількість місць обмежена! Мінімальна ставка для 1 голосу = 100 грн.

 Проекти та їх опис можна переглянути на офіційній сторінці заходу – https://www.facebook.com/events/1811988542381822/

avamix_04-5

Comments are closed.