До уваги активної молоді! Стартує третій етап конкурсу міні-грантів - «Крок назустріч!»

11 Травень 2017
 11 Травня, 2017

ФОНД Ігоря Гузя «Прибужжя» спільно з програмою “Активні громадяни” від Британської ради в Україні оголошує третій етап конкурсу міні-грантів «Крок назустріч». Одним із пріоритетних напрямів даного конкурсу – молодіжні проекти та ініціативи.


Мета конкурсу – сприяти самоорганізації місцевих громад Любомльського, Іваничівського та Володимир-Волинського районів, а також міст Нововолинська та Володимира-Волинського для підтримки ініціатив, спрямованих на вирішення актуальних місцевих проблем.
Максимальний розмір міні-гранту – 20 000 гривень. Загальний бюджет конкурсу – 200 000 гривень. Основні напрями: енергозбереження, молодіжні ініціативи, сфера безпеки, дитячі майданчики, підтримка ОСББ.

 Учасниками можуть бути: ініціативні групи громадян, громадські організації, заклади культури та освіти, соціальні служби, органи місцевого самоврядування, що знаходяться на території Любомльського, Іваничівського та Володимир-Волинського районів, а також міст Нововолинська та Володимира-Волинського.

  • Прийом проектних заявок – з 20 квітня 2017 року до 25 травня 2017 року.
  • Навчання основам проектного менеджменту від тренерів програми “Активні громадяни” – 26-27 травня.
  • Фінальна презентація проектів перед конкурсною комісією – 03 червня. Оголошення результатів конкурсу – 04 червня 2017 року.

Деталі на сайті: http://pitching.in.ua/prybuzhzhia/ або сторінці фонду http://fpb.org.ua/polozhennja-pro-konkurs


Організатори конкурсу проектів: фонд Ігоря Гузя “Прибужжя” та програма Британської ради в Україні – Active Citizens за підтримки ГО “Молодіжна Платформа”.

Comments are closed.