До Луцька завітали громадські лідери півдня та сходу України!

15 Березень 2018
 15 Березня, 2018

З 6 по 9 березня 2018 року ГО «Молодіжна платформа» в рамках національного навчального візиту програми Active Citizens Ukraine гостила в себе громадських діячів та активістів з усієї України.  Українська молодь ознайомились із соціальними проектами, культурними  ініціативами та пройшла базовий тренінг програми.


«Активні громадяни» – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку. Мета проекту полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.

В Луцьку учасники тренінгу провели чотири плідних дні. Візит був поділений на дві частини – навчальний та інтеграційно-пізнавальний. Вранішньої пори «активні громадяни» вчилися. Луцькі фасилітатори програми допомагали українській молоді пізнавати себе, вчили розмовляти і шукати спільну мову з людьми, сприймати цінності інших, а найважливіше – будувати команду і реалізовувати спільні проекти. Загалом, учасники ознайомилися і пройшли шлях від розуміння себе та ефективного діалогу, аж до становлення громади та планування проектів соціальної дії.

Після обіду вони пізнавали Луцьк. Зокрема відвідали Луцьку міську раду та спілкувалися із секретарем ради Григорієм Пустовітом. До слова, він запросив учасників «стати не лише гостями міста, а його амбасадорами». А ще начальниця управління та промоції міськради Катерина Мосіюк та начальниця відділу сім’ї та молоді департаменту сім’ї, молоді та спорту міськради Катерина Шкльода розказали про свій досвід участі в цьому тренінгу і надихнули учасників на активну роботу у своїх містах, наголосивши, що всі позитивні зміни в суспільстві залежать від нас самих.


Окрім того, організатори провели «активним громадянам» екскурсію по Старому місту Луцька, показали простір для роботи, творчості та відпочинку Innerspace, креативну лабораторію «Імаго», лицарський клуб «Айна Бера» і кілька луцьких підприємств.

Учасники повернулися у свої міста повні вражень та бажанням до творчих та результативних дій. Надіємось, що лучани стали для них чудовим прикладом самоорганізованості і змін.


Організатори: ГО «Молодіжна платформа», Британська Рада в Україні, програма «Active Citizens Ukraine»

Comments are closed.