Проект "Твоя країна" відбувся у Луцьку!

12 Червень 2017
 12 Червня, 2017

 З 9 по 11 червня з Луцьком знайомилися 11 учасників проекту «Твоя Країна», які завітали до нас з різних міст України.


«Твоя країна» – це всеукраїнський рух візитів у найрізноманітніші куточки України, який популяризує ідею відвідування 25 областей до 25 років, тобто залучає молодь подорожувати, знаходити друзів з  інших регіонів, долати стереотипи та відкривати для себе Україну.

За три дні візиту учасники побачили Луцьк з різних сторін: на велоекскурсії дізналися про історію стародавнього Лучеська, та відчули середньовічний дух міста на фестивалі «Князівський бенкет», поспілкувалися з однією з найвідоміших ведучих фестивалів – Вікторією Жуковською, індустріальним запам’ятався Луцьк завдяки екскурсії на завод іграшок «Тигрес», який відповідає усім європейським стандартам; побачили та поспілкувалися з керівниками таких креативних просторів  для відпочинку і робити, як: «Озерний вітер», антикафе “Innerspace” та Молодіжний Центр Волині.
Програма також включала відвідування вже сучасного туристичного об’єкту в с. Гірка полонка знаку «Hollywood», нестандартну майстерку з розмальовування мишок, ватру з піснями, підняття на замкову вежу та багато іншого.
Окремої уваги заслуговують спонсори та партнери, які допомогли в реалізації цього проекту. Зокрема, організатори висловлюють подяку піцерії  “Solo”, грузинській пекарні «Сулі Гулі», ПАТ «ТЕРЕМНО ХЛІБ», Центру туристичної інформації та послуг міста Луцька, Молодіжному Центру Волині.

Організатором проекту «Твоя Країна» є Луцький осередок ВМГО ФРІ.

Comments are closed.