Засновник «Urban Planet» дав лучанам мотивацію до розвитку!

10 Вересень 2018
 10 Вересня, 2018

У суботу, 8 вересня, у Молодіжному центрі Волині в рамках серії заходів «Персона» відбулася зустріч із засновником і власником відомої на всю України компанії «Urban Planet» Станіславом Шипілем. Захід називався «Як виділятися з натовпу?», про що хотіло дізнатися понад 30 абсолютно не схожих одне на одного людей.


 Уже на початку зустрічі Станіслав наполіг, що не розповідатиме дуже довго свою біографію. І справді: 10 хвилин вступу, а далі посипалося чимало запитань спікеру. Аудиторія справді дивувала різноманіттям запитань:

  • Як Ви боретеся з тими, хто краде ваші ідеї?

  • Чим Ви пишаєтесь і за що вам соромно у своїй діяльності?

  • Із якими найбільшими труднощами Ви стикались і стикаєтесь?

  • Чим Ви відрізняєтесь від інших компаній?

  • та багато-багато інших креативних та цікавих запитань.

У своїх відповідях засновник «Urban Planet» дуже часто звертав на ті цінності, які несе його компанія: унікальний якісний український продукт вуличного одягу та рюкзаків, за який не доведеться ховати очі. «Я вірю, шо можна вкласти в бренд душу – і тоді з нього можна буде заробляти. Хоча мені й не так важливо, скільки ми заробимо – важливі ті цінності, які ми доносимо».
Основною метою спікера було аж ніяк не розказати про свою компанію – про неї і так знає чимало українців. Станіслав хотів надихнути молодих людей: «Розвивайтесь. Ідіть до своїх мрій, до чого лежить душа. Дуже кльово, коли є люди, які хочуть розвиватися, послухати щось для свого розвитку. Завжди, коли є ціль і ти гнеш свою лінію – ти догнеш її до потрібної точки. От уявіть поле з пшеницею. Довге-довге, ви йдете з косою, йдете, не бачите кінця, але йдете. Рано чи пізно дійдете. Отак ви маєте гнути свою лінію».

Станіслав приїхав до Луцька не з порожніми руками – тепер у його рюкзаках будуть ходити переможець розіграшу в InstagramМолодіжного центру Волині та авторка найкращого запитання та думку чоловіка.


Слідкуйте за новинами Молодіжного центру Волині на сторінках в Instagramhttps://www.instagram.com/youth_center_volyn/ та Facebookhttps://www.facebook.com/LutskYouthCenter/і дізнавайтесь першими про нові події.

Comments are closed.