Запрошуємо студентів на базову ФРІ - школу у Луцьку!

17 Листопад 2016
 17 Листопада, 2016

Ти активний і прагнеш зайнятися чимось корисним? Шукаєш шляхів для саморозвитку? Бажаєш долучитися до громадської діяльності, дізнатися про роботу громадських організацій, реалізувати свій власний проект? Тоді Базова ФРІ-школа активного студента – саме для тебе!


Освітній захід пройде у неділю, 27 листопада, у Волинській державній обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки (м. Луцьк, вулиця Шопена, 11).

Базова ФРІ-школа — освітньо-мотиваційний захід, що зарядить тебе енергією, знаннями, знайомством з крутими спікерами та однодумцями. Лектори школи – досвідчені громадські активісти з Луцька, Рівного та Києва.

Прийшовши на школу, ти дізнаєшся: що таке громадська діяльність, проектний менеджмент, як захистити свої інтереси, як реалізувати власну ідею чи взяти участь в міжнародних проектах та багато інших корисних речей.


Окрім цікавого та якісного навчання ти зможеш познайомитись з новими людьми і просто гарно провести свій час.


Долучитися до ФРІ-школи можна, заповнивши цю форму:


Організаційний внесок – 15 грн (гроші підуть на чай-каву, печиво для учасників та канцелярське приладдя).  

Детальніше – у спільнотах у соцмережі ВКонтакті https://vk.com/event133108370 та Facebook https://www.facebook.com/events/1845603082352393/  

Довідково:  Всеукраїнська молодіжна громадська організація “Фундація Регіональних Ініціатив” (ФРІ) – потужний центр підтримки молодіжного руху, молодіжних організацій та підготовки молодих лідерів в Україні. 

bezimeni-1

 

Comments are closed.