Запрошуємо на регіональну конференцію «Молодіжна політика в умовах децентралізації»!

13 Березень 2017
 13 Березня, 2017

Процеси децентралізації, що запущені у нашій країні дали змогу утворити нові адміністративні одиниці – об’єднані територіальні громади (ОТГ), які мають можливість самі розпоряджатися своїми бюджетами та формувати власні програми.


Яка ситуація у даних об’єднаннях із реалізацією молодіжної політики? Яким чином молода людина може отримати від ОТГ можливості для саморозвитку, відпочинку, громадської участі? На даний час існує багато інструментів для роботи із молодою особою в ОТГ, проте чи всі про них знають та користуються ними?
Саме для обміну досвідом, презентації кращих практик молодіжної роботи в ОТГ – Молодіжний центр Волині, Міністерство молоді та спорту України та Всеукраїнська Ініціатива “Активна Громада” від Інституту “Республіка”, організовують регіональний форму для об’єднаних територіальних громад Волинської області.

Захід має на меті:
  1. Познайомити учасників із різними форматами системної роботи із молоддю в ОТГ;
  2. Напрацювати співпрацю із Молодіжним центром Волині та управлінням освіти науки та молоді ВОДА;
  3. Надати практичні інструменти для співпраці зі молодіжними групами та організаціями;
  4. Надати інформацію та можливості щодо міжнародних програм підтримки ОТГ у царині молодіжної роботи та політики;

Захід відбудеться 22 березня у місті Луцьку, за адресою: вул. Градний Узвіз, 5. Програма заходу додається (у програмі можливі зміни)
Бажаючих взяти участь у заході просимо реєструватися за телефоном – +380937236210 – Яна Романюк. Увага! Кількість місць обмежена.


Програма заходу
**********

09:00 – 10:00 – реєстрація, ранкова кава;
10:00 – 10:10 – вітальне слово для гостей, логістика;
10:10 – 10:50 – виступ на тему «Молодіжна політика в умовах децентралізації» Карчевич Марія Володимирівна, начальник відділу регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді департаменту молодіжної політики Мінмолодьспорту;
10:50 – 12:00 – презентація практичного формату роботу зі молоддю «Молодіжний центр, як можливість для ОТГ» Ткачук Захар Михайлович, директор Молодіжного центру Волині, голова ГО «Молодіжна Платформа»;
12:00 – 12:30 – кава-брейк;
12:30 – 12:45 – презентація роботи Корпусу Миру США (Peace Corps) та можливості для отримання волонтера для роботи в ОТГ Allison Stoner – Peace Corps volunteer;
12:45 – 13:00 – презентація діяльності Всеукраїнської Ініціативи “Активна Громада” Регіональний координатор ВІ “Активна Громада” – Орися Харитонюк;
13:00 – 13:30 – обідня перерва;
13:30 – 16:00 – презентація та пробна участь у грі «Світ Громад», щодо пошуку можливостей для самореалізації молодих людей в ОТГ – Михайло Войтович, голова ГО «Інститут політичних досліджень», автор та розробник карткової гри «Світ громад». (http://woc.org.ua/)

Промо-відео гриhttps://www.youtube.com/watch?v=kZsTUSFgUOQ

Короткий опис гриhttp://gameblog.woc.org.ua/korotko-pro-gru/

Comments are closed.