Запрошуємо на форум щодо розвитку молодіжних центрів в Україні!

29 Квітень 2017
 29 Квітня, 2017

29 – 31 травня 2017 року в Чернігові Міністерство молоді та спорту в партнерстві з Чернігівською обласною державною адміністрацією, міжнародними інституціями, громадськими об’єднаннями проводитимуть Міжнародний форум “Від ініціативи – до дії”.


Метою зазначеного заходу є обмін досвідом та кращими міжнародними і національними практиками щодо діяльності багатофункціональних молодіжних центрів, посилення співпраці в напрямі розвитку молодіжної інфраструктури в Україні.
Участь у форумі візьмуть 125 учасників, серед яких – іноземні партнери та представники центральних органів виконавчої влади, профільних структурних підрозділів місцевих державних адміністрацій, виконавчих комітетів об’єднаних територіальних громад, діючих молодіжних центрів, підліткових клубів, центрів юнацтва, центрів краєзнавства та туризму, бібліотечних закладів України, а також молодіжні працівники, які мають бажання розвивати мережу молодіжних центрів в Україні.

Додатково інформуємо, що витрати на проїзд, проживання та харчування здійснюються за рахунок організаторів заходу.

Для зголошення на захід просимодо 17 травня (включно) заповнити форму реєстрації за посиланням:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeMeDwS12-Q-jN_sMLiu–dqy1Aa1pnWdTrUpQSmJ7Vujuh0w/viewform
Інформацію про відібраних учасників форуму буде повідомлено 19 травня.
Проект програми заходу >>>
Контактна інформація: тел. (044) 289 51 91, е-mail:depmol@msms.gov.ua.

Comments are closed.