Запрошуємо молодь долучитися до середньовічного фестивалю "Доблесть віків"!

28 Серпень 2017
 28 Серпня, 2017

Вперше в Луцьку – відбіркові змагання до Національної збірної зі середньовічного бою.  До Замку прибуде понад півсотні лицарів з різних куточків України. Ви побачите запаморочливі бої в одиночних і групових номінаціях «меч-меч», «щит-меч», «5vs5», «16vs16».


Родзинка події – гра в арчер тег. Якщо ваша нога ще не ступала на ристалище, а пейнт і страйкбол уже не надихають на пригоди – перестрілка з луків і драйвове захоплення позицій суперника є саме те, що варто спробувати. Спорт досить цікавий і новий для України.

Фестиваль «СЕРЕДНЬОВІЧНИЙ ЛУЧЕСЬК. ДОБЛЕСТЬ ВІКІВ» – це гармонійне продовження Дня Знань і відкриття незабутньо пригодницької осені-2017! Саме ця подія подарує вам нагоду відчути неймовірне поєднання спорту, культури та духу історії.

Початок подій заплановано на 12:00. О 19:00 розпочнеться церемонія нагодження бійців. У програмі фестивалю, окрім змагань, передбачена стилізована музика, вогняне шоу, майстерні з ковальства і гончарства, безоплатні розваги для дітей: стрільба з лука, фехтування, арчер тег.


 


Вхід 50 грн. для дорослих і 30 грн. для дітей.

Реконструктори, стилізовано вбрані люди і лицарі входять безоплатно, адже доповнюють атмосферу дійства.


ДЕ: ЗАМОК ЛЮБАРТА

КОЛИ: 2 ВЕРЕСНЯ, урочисте відкриття о 12:00

ХТО: Клуб середньовічного бою «Айна Бера. Луцьк»

ЛІДЕР: Сергій Ващук

ЩО РОБИТЬ: Влаштовує унікальний для міста Фест

БЕКГРАУНД:

Проект реалізується у рамках конкурсу соціальних проектів програми “Активні громадяни” Британської ради в Україні, громадської організації “Молодіжна Платформа” та Управління промоції та туризму Луцької міської ради.

Comments are closed.