Запрошуємо долучитися до "Форуму молоді та патрульної поліції"!

4 Квітень 2018
 4 Квітня, 2018

У четвер, 12 квітня з 10:00 до 15:00 в A-B Hub (Бібліотека СНУ імені Лесі Українки, вул. Винниченка 30-а) пройде форум молоді за участі поліції «Взаємодія робить нас сильними». Це буде останній захід із серії в рамках реалізації проекту «ПОЛіС: Поліція і Спільнота» за підтримки міжнародної  організації «IREX».


Проект має на меті побудувати високий рівень довіри в місцевого населення до поліції, налагодити контакти між ними діалог та покращення рівня свідомості людей про діяльність правоохоронців.


Фінальною точкою «ПОЛіСу» стане форум «Взаємодія робить нас сильними». На заході виступатимуть спікери, які розкажуть про діяльність проекту, реформи у Національній поліції, про всеукраїнські опитування та про інші теми. Окрім того подія дає можливість усім охочим близько поспілкуватися з поліціантами, дізнатися більше про специфіку їх діяльності, зруйнувати стереотипи щодо роботи патрульних.

Однією з найважливіших частин форуму буде «світове кафе» щодо потреб та проблем у взаємодії між молоддю та поліцією. Цей формат дає змогу кожному висловитись, вкинути свої ідеї за столами, де будуть представлені різні теми.


Для того, щоб стати учасником заходу, потрібно зареєструватися за посиланням:
https://goo.gl/forms/YrKmLNRCX4iLWhp82

Більше інформації шукайте на сторінці події у Facebook: https://www.facebook.com/events/108443313341227/ 

Comments are closed.