Запрошуємо до участі в базовому тренінгу програми Молодіжний працівник у місті Нововолинськ.

7 Серпень 2017
 7 Серпня, 2017

Міністерство молоді та спорту України спільно з ГО «Молодіжна платформа», Програмою розвитку ООН, UNICEF та Державним інститутом сімейної та молодіжної політики продовжує реалізовувати Навчальну Програму «Молодіжний працівник» та запрошують на базовий тренінг на Волині.


Мета тренінгу: Сформувати в учасників основні теоретичні знання та практичні навички для реалізації регіональної молодіжної політики.

Детальна інформація про Базовий тренінг Програми «Молодіжний працівник»: http://youth-worker.org.ua/about/training-levels/basic-training/


В рамках Програми оголошується конкурс на участь у Базовому тренінгу м. Нововолинськ (Волинська обл.) 21-23 серпня 2017 року.

Завдання тренінгу:

– Забезпечити учасників необхідним базовим рівнем для реалізації успішної молодіжної політики; – Налагодити діалог між різними учасниками молодіжної політики;
– Надати учасникам можливість створити власну ідентичність себе як молодіжного працівника.


До участі у конкурсі запрошуються:

– лідери та активісти громадських та благодійних організацій, які працюють з молоддю;
– державні службовці, відповідальні за реалізацію молодіжної політики на місцевому та регіональному рівні;
– працівники інших організацій, залучених до роботи з молоддю незалежно від форми власності.


У рамках Програми оголошується конкурс на участь у 3-денному базовому тренінгу. Програма складається з трьох модулів:

Модуль 1. Молодіжна політика і молодіжна робота. Ключові теми: Хто така молодь? Що таке молодіжна політика? Дорожня карта реформування молодіжної політики в Україні. Участь молоді. Міжсекторний підхід. Молодіжна робота і молодіжна політика. Європейський підхід до молодіжної політики.

Модуль 2. Громада і молодіжна робота в громаді. Ключові теми: Громада. Активізація громади. Молодіжна робота в громаді. Міжсекторний підхід. Участь молоді. Модуль 3. Компетенції молодіжного працівника. Ключові теми: Молодіжний працівник. Компетентнісний підхід. Компетенції молодіжного працівника. Портфоліо молодіжної роботи Ради Європи.

Під час тренінгу учасники зможуть обмінятися досвідом та знайти партнерів для реалізації спільних проектів в молодіжній сфері. До участі запрошуються представники міста Нововолинськ.

Місце проведення: м. Нововолинськ (Волинська область).


Витрати на проїзд і проживання організаторами заходу не покриваються. По завершенню учасники отримають сертифікат встановленого зразка про проходження Базового тренінгу Програми «Молодіжний працівник». Заповнити заявку Кінцевий термін подання заявок – 12:00, 14 серпня 2017 року.


ПОДАТИ ЗАЯВКУ


Про результати конкурсу учасники будуть повідомлені 15 серпня 2017 року.

Контактна особа: Яна Романюк, тел. 0937236210, Організаційні деталі тренінгу будуть повідомлені в індивідуальному порядку по завершенню конкурсу. Долучайтесь до групи «Молодіжний Працівник» на Facebook: https://www.facebook.com/groups/youth.worker.ua/ Повний розклад проведення навчальних тренінгів Програми «Молодіжний Працівник» у 2017 році.

Матеріал взятий з ресурсу «Навчальна програма «Молодіжний працівник»» ©2014-2017 www.youth-worker.org.ua

Comments are closed.