Волинських студентів вчили бути активними!

2 Грудень 2016
 2 Грудня, 2016

Волинська молодь відвідала Базову ФРІ-школу активного студента. Освітній захід організували активісти «Фундації Регіональних Ініціатив» у Молодіжному центрі Волині.


Базова ФРІ-школа – освітньо-мотиваційний захід, що зарядив молодь енергією, знаннями, знайомством з крутими спікерами та однодумцями. Лектори школи – досвідчені громадські активісти з Луцька, Рівного, Львова та Києва.


Зокрема, координаторка проекту ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Оксана Гузь поділилася власним досвідом громадської діяльності, провела тренінг із лідерства та командобудування.
Рівненський громадський активіст та політик Зураб Кантарія розповів молоді про методи контролю влади. Насправді таких інструментів є дуже багато, тільки не всі про них знають, а тим більше використовують. «Не бійтесь, цікавтесь – це вже дискомфорт для чиновників», – впевнений Зураб Кантарія, який, до речі, у свій час два роки був головою рівненського осередку «ФРІ».Разом із головою громадської організації «Інститут волонтерства та громадської співпраці» Юлією Євпак учасники Школи вчилися створювати проекти, а із головою Ради Старійшин ВМГО «ФРІ» Віталієм Селиком – проводити вуличні активності.А від фрішниці  зі Львова Наталії Шевчук молодь почула про міжнародні можливості, яких на сьогодні є дуже багато.Окрім неформального та якісного навчання, юнаки та дівчата познайомилися з новими цікавими людьми і просто гарно і з користю провели свій час.
 Довідково:  Всеукраїнська молодіжна громадська організація “Фундація Регіональних Ініціатив” (ФРІ) – потужний центр підтримки молодіжного руху, молодіжних організацій та підготовки молодих лідерів в Україні. Працює по всій території України з метою інституційного зміцнення молодіжного руху, навчання і забезпечення активних учасників об’єднань молоді, розвитку студентських та молодіжних ініціатив. Наразі налічує 39 регіональних осередків, членами яких є більше 800 молодих українців.

Comments are closed.