Вікторія Жуковська відверто поговорила з молоддю про еміграцію!

17 Лютий 2017
 17 Лютого, 2017

Радіодіджей та ведуча фестивалів Вікторія Жуковська розповіла молоді чому не варто переїжджати  за кордоном. Зустріч-діалог із назвою «Відверта розмова: будуй майбутнє в Україні» відбулась у Молодіжному центрі Волині у четвер 16 лютого. Почали розмову із приємного – цукерок.


Вікторія Жуковська пригостила солодощами тих, хто прийшов на зустріч. Завітало на захід більше, ніж 3 десятки охочих послухати про еміграцію. Радіоведуча не так часто їздить за кордон, але переконана, що там нас ніхто не чекає. Під час зустрічі поговорили і про медицину, і про освіту, і про бізнес. Зачепили багато наразі болючих для України тем. Декілька присутніх поділились власним досвідом «виживання» в українських реаліях. Розмовляли також і про українську мову та проблему двомовності Києва. Вікторія Жуковська розповіла, що в столиці на українську з нею та М’ячем не перейшло лише двоє людей, решта – досить впевнено спілкувались державною мовою.


Вона зазначила, що варто поширювати українське, адже це потрібно, в першу чергу, нам. Розказували присутні і про цікаві випадки з життя. Вікторія вправно жартувала протягом усієї зустрічі, а один з присутніх повідав усім, як українцям продають українське під виглядом німецького.
Загалом, зустріч вийшла досить тепла. Радіодіджейка пообіцяла усіх, хто до неї звернеться за порадою, вислухати та дати «чарівний пєндоль», тобто мотивацію. На завершення розмови усі погодились з думкою, що за кордон їхати варто, але потрібно обов’язково повертатись. Завершили зустріч загальним селфі та приємними розмовами у товаристві Вікторії Жуковської.

Comments are closed.