На тренінгу з ораторського мистецтва учили продавати вставні щелепи!

31 Липень 2017
 31 Липня, 2017

У неділю, 30 липня, у приміщенні Молодіжного Центру Волині відбувся черговий тренінг проекту «Empowered», присвячений презентації себе для публіки.


Проект здійснюється за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Навчав гостей заходу лектор із ораторського мистецтва, ведучий, конферансьє та просто цікава й енергійна людина з Черкас Артем Євтушенко. Він розповів учасникам багато секретів успішної презентації себе, зупинився на вербальних та невербальних засобах подачі, вказав на важливість першого враження. Від відмітив, що багато деталей допомагають людям довіряти вам: позиція рук, висота голосу, одяг та легка посмішка.Враженнями від тренінгу ділиться одна з учасниць Тетяна Сахарук: «Це був дуже класний і корисний тренінг! Артем дуже хороший спікер, розповів секрети успішного публічного виступу та самопрезентації, способи боротьби зі страхом. Відповів на запитання, які цікавили учасників, показав вправи на покращення голосу, дикції. Мені дуже сподобалося, побільше б тренінгів на таку тематику!»


Артем Євтушенко провів декілька вправ для учасників тренінгу, щоб розвинути їх ораторське мистецтво. Зокрема, він за допомогою гри учив їх продавати низькокалорійні вставні щелепи та сири для очищення організму від зайвої ваги. Також, учасники тренінгу за допомогою простих вправ учились концентруватися на декількох речах одночасно.


І це абсолютно не все, чому навчав Артем учасників тренінгу. Ті, хто пропустив захід, можуть переглянути запис прямої трансляції на офіційній сторінці проекту «Empowered» у Facebook https://www.facebook.com/Eempowered

Comments are closed.