Відбувся фінальний конкурс проектів пластунів віком до 17 років - "ЗаПаЛ"!

3 Листопад 2015
 3 Листопада, 2015

1 листопада 2015 року проходив фінальний конкурс проектів серед юнацтва луцьких пластунів віком до 17 років – “ЗаПаЛ” (від абревіатури З.П.Л. – змаг проектів луцька)

Перші етапи конкурсу минули ще в жовтні, де юнаки та юначки подавали проектні заявки і мали можливість вдосконалити свої ідеї, переможець матиме можливість отримати фінансування від пластової старшини на свій проект. Організатори заходу отримали багато заявок, але у фінал потрапили лише кращі. В журі конкурсу були запрошені Богдана Стельмах – голова прес-клубу Волині, Леся Бондарук – кандидат історичних наук, та голова Пласту в Луцьку – Лапковський Олег.

3

Фінальний етап конкурсу проходив у формі балу в бібліотеці СНУ ім. Лесі Українки, де учасники конкурсу вчилися презентувати проекти та захищати їх відповідаючи на запитання журі та публіки, кожен зміг підтримати їх шляхом голосування та отримати незабутні враження з майстер-класу з вальсу та сальси, насолодитись фуршетом, який забезпечили організатори та цікавинками від клубу настільних ігор “Твоя фішка” зачаруватись особливою атмосферою балу. Юнацький пластовий грант “ЗаПаЛ” дав можливість отримати нові та цікаві ідеї для подальшої діяльності організації. Впевнені що ця акція стане для нас традиційною.

А переможцями конкурсу стали дівчата з підготовчого куреня ім. Олени Левчанівської з проектом “Митець” – вишкіл акторського та ораторського мистецтва та хлопці з куреня ч. 9 ім. Василя Стуса із табором на якому учасники зможуть за 14 днів спробувати майже усі спеціалізації в Пласті та тісно познайомитися із діяльністю старшопластунських куренів.

Comments are closed.