Вебінар - "Як створити нову громадську організацію!"

2 Жовтень 2015
 2 Жовтня, 2015
Category: Анонси

До уваги молодіжних лідерів та ініціатив! Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину проводит вебінар на тему – як створити громадську організацію. Пропонуємо до ваших послуг плазмову панель (42 дюйми) та приміщення нашого центру та проведення вебінару. Телефонуйте до адміністратора у разі вашої успішної реєстрації за посиланням – http://cd-platform.org/webinars/1402-nashi-vebinari

WP_20151002_19_50_20_Pro

Як створити нову громадську організацію відповідно до Закону «Про громадські об’єднання»? Цей вебінар буде цікавим усім, хто планує створювати громадську організацію або вже розпочав цей процес. Ведуча вебінару – Анастасія Шимчук, аналітик Українського незалежного центру політичних досліджень, у ході вебінару розповість про таке:

  • З чого почати створення громадської організації?
  • Які документи потрібно підготувати?
  • Законодавче регулювання створення громадських організації.

У ході вебінару можна буде ознайомитися із типовими документами, розглянути приклади статутів діючих організацій, а також розібратися із особливостями Закону України «Про громадські об’єднання».

До участі у вебінарі запрошуються як особи, які планують створювати громадську організацію або спілку, а також громадські діячі, які надають консультації у створенні ГО.

 

Comments are closed.