Увага! Конкурс на надання послуг з фотозйомки, відеозйомки та монтажу відеороликів

10 Серпень 2022

Comments:

Off
 10 Серпня, 2022
 Off
ГО «МІСТО АКТИВНИХ ГРОМАДЯН» у рамках проєкту «Молодіжні обміни у рамках національної програми залучення молоді до відновлення України ”ВідНОВА:UA”», який впроваждується за фінансової підтримки Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй, допоміжним органом Організації Об’єднаних Націй, створеним Генеральною Асамблеєю ООН згідно грантової угоди номер CSDR-EU4DIALOGUE-GA-YE-2022-03, оголошує відкритий конкурс на виготовлення фото та відеоматеріалів.

Дата оголошення про конкурс: 10.08.2022
Останній термін подання: 14.08.2022
Оголошення результатів: 15.08.2022

Предметом закупівлі є послуги з виготовлення наступних фото та відеоматеріалів:
1) виготовлення фото (щонайменше 15 різних сюжетів для соцмереж) та промовідео до 1,5 за затвердженим сценарієм.
2) виготовлення фото та відеозвітів (1 відеоролик з кожного обміну) з 4х молодіжних обмінів у Закарпатській, Волинській, Чернігівській та Київській областях. Обміни відбудуться у вересні. Кожен тривалістю 5 днів.
3) виготовлення документального фільму про проєкт з дозйомкою інтервʼю від команди та надихаючих історій учасників (10-20 хв)

Передбачається виїзд знімальної групи на зазначені локації та проведення відеозйомки роликів за попередньо погодженими із замовником сценаріями та технічним завданням; монтаж, постпродакшн, кольорова корекція фото; передача готових фотографій та відеороликів замовнику. Виконавець має тісно співпрацювати з представником замовника і бути готовим враховувати зауваження та вносити усі правки, на яких наполягатиме замовник без додаткової оплати. Виключні майнові права інтелектуальної власності на відеоролики, що будуть створені належатимуть замовнику.

Строк виготовлення відеоматеріалів:
1) Промоматеріали (фото і відеоролик) – до 20.08.2022
2) Фото з обмінів – не пізніше, ніж через 2 дні після закінчення обміну; відеозвіт – не пізніше, ніж за тиждень після закінчення обміну.
3) Документальний фільм – до 25 жовтня 2022 року

Авансові платежі/предоплати за послуги визначені даним конкурсом не передбачені. Розрахунки здійснюватимуться у безготівковій формі після отримання актів прийому-передачі наданих послуг.
Вимоги до виконавця – учасника конкурсу:

Пропозиції приймаються від юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (фізичні особи-підприємці повинні мати КВЕДи, що відповідають суті послуг, що надаватимуться), які мають досвід роботи у відповідній сфері та гарантують, при перемозі у конкурсі, надання Замовнику оригіналів супроводжуючих документів за надані послуги, з печаткою (за наявності) та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, акт прийому-передачі наданих послуг).

Учасник конкурсу повинен надати наступні документи:
1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію.
2. Резюме з релевантним досвідом, перелік техніки, яка буде використана в процесі зйомок та цінова пропозиція, оформлена українською мовою, підписана уповноваженою посадовою особою учасника та скріплена печаткою (за наявності).
Усі документи мають бути надіслані у сканованому вигляді, у форматі pdf, на електронну адресу: mag.ngo2005@gmail.com  з темою «Конкурс на надання послуг з фотозйомки, відеозйомки та монтажу відеороликів».

Критерії відбору:
1.Відповідність учасника вимогам оголошення.
2.Відповідність поданих документів умовам оголошення.
3.Вартість відеоматеріалів.
4.Підтверджений релевантний досвід у сфері виготовлення фото та відеоматеріалів.

Пропозиції, отримані після закінчення терміну не розглядатимуться.
Учасник конкурсу, надсилаючи документи для участі, підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор конкурсу може відхилити його конкурсну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Comments are closed.