Учасники проекту “Кордони України» відвідали Луцьк!

24 Лютий 2017
 24 Лютого, 2017

Молоді люди із Чернігівської та Сумської областей відвідали Волинь у рамках проекту програми «Активні громадяни» від Британської ради в Україні. Проект із назвою «Кордони України» має на меті знайомити молодих людей переважно із невеликих міст та селищ міського типу із прикладами соціальної активності, культурними та історичними особливостями 3-х регіонів: Волині, Сумщини та Чернігівщини.


«Згідно даних статистики, лише кожна п’ята людина у молодому віці (14-29 років) відвідувала інші держави, кожна третя людина відвідувала інші регіони чи області. Проте чимала частина молоді не подорожує своєю країною, що звісно негативно впливає на розвиток особистості, культурну інтеграцію, міжрегіональний діалог, тощо. Проте наша ініціатива показує, що для подорожі потрібно лише бажання та мотивація» – розповідає один із авторів проекту Яна Романюк.
Учасник групи, а це студенти Чернігівського національного технічного університету, Сумського національний університет відвідали презентації діяльності Молодіжного центру Волині, проекту відкритого простору «Озерний вітер», де учасників пригостили чаєм, який виготовляють куратори відкритого простору. Цікавою виявилась екскурсія Старим містом та до Луцького замку, адже багато молоді ще не бачило середньовічних замків. Протягом 2-х днів відбулися презентації діяльності студентської ради ЛНТУ, громадської організації «Імаго», проекту «LutskNight Cinema», «Lets do it!», відкритих просторів «InnerSpace» та «IT Hub».


Окрім екскурсій та презентацій учасники проекту провели декілька публічних заходів щодо внутрішнього туризму та подорожей. Учасники поділилися «лайфхаками» про подорожі автостопом. «Важливо не заснути в дорозі та одягатись простіше, щоб не привертати зайвої увагу, знати серії номерних знаків авто, щоб розуміти чи справді авто їде в ту область куди тобі потрібно» – поділилася досвідом Сніжана Ліщук.
Проект продовжиться поїдкою молоді із Волині на Сумщину та Чернігівщину!


 

Comments are closed.