У Молодіжного центру Волині з’явилася «Креативна лабораторія»

14 Листопад 2017
 14 Листопада, 2017

Луцьк у цьому році надзвичайно запам’ятався фестивалями. Згадайте вересневий яскравий та неповторний фестиваль «Задзеркалля». Організатором фестивалю виступила громадська організація «Імаго». Сьогодні це команда творчих та креативних людей різних професій на чолі з головою організації Леонідом Тивонюком, який віднедавна працює у Молодіжному центрі Волині.


Їх об’єднує любов до мультфільмів і бажання створити у Луцьку анімаційну студію. Мета діяльності організації: сприяти розвитку творчого потенціалу громадян та залучати їх в діяльність анімаційного, художнього, музичного та театрального мистецтва.

Команда «Імаго» організовує різноманітні майстер-класи по анімації, зустрічі з цікавими представниками культури: українськими режисерами, акторами дубляжу та іншими митцями. До «Імаго» можна завітати на екологічний велокінотеатр «Круті педалі» та тематичні вечори, а відвідавши їх фестиваль «Задзеркалля» можна познайомитися з відомим українськими аніматорами, художниками, акторами озвучення. Слід відзначити, що після заходів кожен учасник отримує порцію гарних вражень та позитивних емоцій.

Разом зі стрімким розвитком «Імаго», Молодіжний центр Волині також розвивається у творчому напрямку. На даний момент у Луцьку з’явилося оновлене приміщення молодіжного центру: «Креативна лабораторія». У цьому місці і знаходиться, працює та створює анімацію організація «Імаго». У «Креативній лабораторії» проводяться майстер-класи, зустрічі та кіноперегляди, а також «народжуються» мультики.На початку листопада «Імаго» відновило «Школу Доктора Звука» вже у новому приміщенні молодіжного центру – «Креативній лабораторії». Майстер-класи по основам володіння голосом проводив актор озвучення та звукоімітатор Юрій Коваленко, більше відомий як Доктор Звук. Якщо ви хоча б раз бачили мультфільми «Сімпсони», «Тачки», «Південний парк», «Сезон полювання», «Корпорація монстрів», «101 далматинець», «Шрек», «Тримай хвилю», «Черепашки Ніндзя», «Смішарики», фільми «Поліцейська академія 4», «Проблемне дитя», «Великий переполох у малому Китаї» та інші фільми, ви точно чули голос Доктора Звука. Доктор Звук був брендвойсом провідних телеканалів України: «Першого Національного», «К1», «Плюс-Плюс» та «Бігуді», Радіо Ера-Fm. Саме у «Школі Доктора Звука» актор-імітатор ділиться досвідом та навчає як правильно дихати, як працювати перед камерою та з мікрофоном. Учасниками «Школи» стали студенти, представники місцевих ЗМІ та молодь Луцька.


 Це прекрасно, коли в нашому місті Луцьк розвивається індустрія анімації, з’являються нові творчі локації, а молодь має можливість працювати у команді креативних та цікавих особистостей. Дякуємо «Імаго» за вашу роботу, що розвиваєтеся у Луцьку, та робите людей щасливими.

Якщо ви молода креативна людина та цікавитеся творчістю або хоче створювати мультики, долучайтеся до організації «Імаго» та «Креативної лабораторії». Вам завжди раді.

Нагадаємо, «Креативна Лабораторія» знаходиться у м. Луцьк, вул. Винниченка, 67, 6-й поверх, кабінет 602. Молодіжний центр Волині дякує за співпрацю Волинській обласній раді, Обласному Управлінню освіти.

Текст, Анастасія Кривеха

Comments are closed.