У Луцьку з'явився мистецький коридор!

15 Квітень 2016
 15 Квітня, 2016

У Луцьку з’явилася галерея «Art коридор» для молодих митців-аматорів. Її відкрили у Молодіжному центрі Волині у четвер, 14 квітня. Проект здійснюється у рамках програми «Активні громадяни» від Британської Ради.


«Проект задумувався як середовище для відкритого, безцензурного місця, де будуть виставлятися картини молодих художників. Луцька молодь, учасники програми «Активні громадяни», все робили самі – декоративне оформлення стін, вивішення картин. Дуже допомогла волинським митцям Британська рада, дякуємо, звісно, церкві та особисто владиці Михаїлу», – розповів один із організаторів проекту Захар Ткачук.

Галерею вирішили відкрити виставкою картин під назвою «Відкрий себе», на якій презентували свої роботи луцькі митці-аматори: Небо Міріам, Маргарита Паламарчук, Руслан Чугай, Марія Оліферук, Людмила Бойчук, Павло Варварик, Арсен Гребенюк, Катерина Глушко та інші.

Відкриття розпочалося виступом аматорського театру «Вперше». Театрали представили уривок з моновистави «Марта з вулиці святого Миколая», зіграли історію дівчинки, яка мріє стати художницею.

Схвально відгукнулися про ідею створення такої галереї громадський діяч Богдан Шиба, представники ректора Волинської православної богословської академії, в приміщенні якої, власне, і знаходиться Молодіжний центр.

Арт-директор галереї, працівник Молодіжного центру Оксана Ганущак представила присутнім художників – авторів картин. Кожен із них мав також розповів про себе та свої роботи.

 Оксана Ганущак представила присутнім художників

Оксана Ганущак представила присутнім художників

«Пишу олійними фарбами 3 2001 року, я художник-аматор. Люблю колажі і незвичні техніки,  відсутність канонів. Виставляю свої роботи з 2011р. Мої картини відкривають глибини людської душі. Ними я хочу донести до людей своє світосприйняття. Показати що зовнішній світ – це відзеркалення внутрішнього. Відкрити найпотаємніші глибини людської  душі. Людська душа – незвідана, цікава і непередбачувана», – сказала молода художниця Маргарита Паламарчук.

Художник Павло Варварик розповів, що його картини  максимально передають позитивні емоції, кохання та пристрасть, які вирують в житті або яких в ньому не вистачає.

Надалі в «Art коридорі» будуть виставлятися разом полотна молодих та досвідчених художників, що, сподіваються організатори, стане поштовхом та натхненням молоді творити прекрасне.

Молоді митці, які хочуть співпрацювати із галереєю, можуть надіслати свої пропозиції на пошту pikassopsy@gmail.com.Comments are closed.