У Луцьку «продавали» молодіжні організації!

5 Жовтень 2017
 5 Жовтня, 2017

4 жовтня 2017 року у Волинській державній обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки відбувся «Ярмарок проектів та молодіжних організацій».


До цьогорічного ярмарку долучилося 13 громадських організацій та проектів, зокрема проекти «EnglishOK», «Lutsk Nignt Cinema», молодіжні організації: ФРІ Луцьк, «Пласт», Імаго, Центр туристичної інформації, Студентська рада Волині, Волинський осередок федерації дебатів України,  клуб «Айна Бера Луцьк», ВОБО «Радість дитинства», ГО «Активна громада», представники «Джерело життя», луцький осередок громадської організації «Батьківщина молода», ГО «Національний Альянс», а це більше 20 громадських активістів які працюють з молоддю у Луцьку та області.

Учасниками ярмарку стали 40 випускників проекту «Lutsk Explore/sion», які пройшли дводенні тренінги по лідерству, волонтерству, основам громадської діяльності, підвищили свої знання у сфері фандрайзингу, конфліктології, роботі зі ЗМІ.


Ярмарок проектів та молодіжних організацій мав на меті привернути увагу студентів до теми волонтерства та показати реальні приклади роботи  місцевих молодіжних організацій та проектів. Під час проведення ярмарки студенти мали змогу обрати кращу організацію голосуючи за кожну з них своєрідною валютою – «лайк». По завершенню ярмарки найкращою організацією, яка зібрала найбільшу кількість «лайків», став луцький осередок  «ФРІ». Топовими організаціями ярмарки, які високо оцінили учасники, також стали «Студентська рада Волині», «Lutsk Night Cinema», «Національний Альянс», «Дебатний клуб».На заході були яскраві фотосесії, міні воркшопи,  презентації, конкурси та квести. Громадські організації представили себе з різних сторін, зокрема, ГО «Айна Бера» принесла лицарські обладунки, ГО «ІМАГО» ліпили з пластиліну, а активісти «Активна Громада» робили фотосесії із персонажем ЗавтраMan. Кожна організація на професійному рівні «продавала» продукти своєї діяльності, що в свою чергу зацікавило учасників приєднатися до команди молодіжних активістів. По завершенню заходу учасники обрали для себе молодіжну організацію у якій вони будуть стажуватися. Тож незабаром у Луцьку зможете побачити та взяти участь  у нових молодіжних ініціативах, реалізовані вже молодими лідерами.А ще був конкурс найкращого селфі, перемогли студентки Луцького НТУ.

Окрім традиційного «ярмаркування» учасники слухали мотивуючі виступи волонтерів ООН.  Координатор волонтерів ООН UN Volunteers in Ukraine Зузана Заланова розповіла свою історію успіху та власний досвід волонтерської діяльності. Марина Лебєдєва поділилася цінними порадами як у студентські роки можна займатися волонтерством та де знаходити можливості. Молодіжний центр Волині дякує кожному волонтер, хто приєднався до реалізації проекту. Осінній проект «Lutsk Explore/sion» започаткував у Луцьку нову хвилю розвитку та мотивації для молоді. Вкладаючи знання у нашу молодь та підтримуючи їх ініціативи, ми віримо в те, що вони зможуть стати тими змінами на які вони очікують. І як писав Махатма Ганді: «Якщо хочеш змінити світ, змінити себе».

Comments are closed.