У Ковельському районі триває проект по роботі із умовно засудженою молоддю.

8 Серпень 2016
 8 Серпня, 2016

За сприянням Британської Ради в Україні, в межах проекту соціальної дії «Другий шанс», в рамках програми «Активні громадяни» старші інспектори Ковельського МРВ КВІ УДПтС України у Волинській області капітани внутрішньої служби  Чечелюк П.В., Кедич С.В. та інспектор Ковельського МРВ КВІ УДПтС України у Волинській області лейтенант внутрішньої служби  Степанюк О.Є. разом з засудженими які перебувають на обліку в інспекції, взяли участь у підготовці  проведення дводенного змагання  для дітей, які відпочивають в позаміському закладі оздоровлення і відпочинку «Оберіг».  

Долучилися до проведення заходу працівники Ковельського військового комісаріату, Ковельської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України та районного центру соціальної служби для дітей, сім’ї та молоді. Особи, які перебувають на обліку в КВІ,  були залучені в якості волонтерів.


DSCN3836_result

            Дане дійство відбувалося на базі самого закладу, який розташований  біля мальовничого озера «Уховецьке». Дітям  були продемонстровані  зразки вибухонебезпечних предметів, сучасну вогнепальну зброю, яка знаходиться на озброєнні армії  та розповіли про правила поводження з ними. Патронажна сестра Ковельської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста Тетяна Ковалюк надала дітям практичні навички з питань надання першої медичної та  долікарської допомоги потерпілим.


          Для дітей були проведенні змагання з спортивно-туристичної естафети, різноманітні ігри, по завершенні яких  переможцям та учасникам змагань вручені дипломи, грамоти зі сторони органів влади, а працівники інспекції доповнили офіційні вітання подарунковими канцелярськими наборами, які придбані за кошти передбачені проектом «Другий шанс».


            Заходи такого роду, допомагають відкрити молодь. Дати їм самим повірити в свою енергійність, активність та неповторність і тим самим направити їх на позитивні зміни.

Comments are closed.