Стартує проект щодо лідерства! Реєструйтеся на перший треніг.

11 Липень 2017
 11 Липня, 2017

#Empowered Перший тренінг з циклу тренінгів про лідерство відбудеться вже цієї неділі! Реєстрація за посиланням:
https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdOx4EWU75d6HLNaM…/viewform


(Участь можлива при отриманні листа-підтвердження на електрону адресу 15 липня)

Тренінг “Вступ до лідерства” потрібен для тих, хто хоче:
– Зрозуміти власний лідерський стиль і як його використовувати;
– Визначити свої сильні сторони;
– Розглянути приклади відомих лідерів та дізнатись ключові аспекти їх успіху;
– Знайти і реалізувати свій лідерський потенціал – стати лідером у своєму колі.


для довідки:

Лі́дерство (англ. Leadership) — реалізація організаційного керівництва, яка реалізується топ-менеджментом. Лідерство охоплює (але не обмежується тільки цим) розробку бачення, планування, прийняття рішень, мотивування, організацію, розвиток, наділення повноваженнями і спрямування діяльності людей на досягнення конкретних цілей.
У сучасній науці, за наявністі спільності вихідних позицій, лідерство характеризується неоднозначно. Можна визначити наступні основні підходи до його трактування:
1. Лідерство — це різновид влади, специфікою якої є спрямованість зверху вниз, а також те, що її носієм виступає не більшість, а одна людина або група осіб. Політичне лідерство, пише Жан Блондель, — це «влада, здійснювана одним або декількома індивідами, для того, щоб спонукати членів націй до дій».
2. Лідерство — це управлінський статус, соціальна позиція, пов’язана із прийняттям рішень, це керівна посада. Така інтерпретація лідерства випливає зі структурно-функціонального підходу, що припускає розгляд суспільства як складної, ієрархічно організованої системи соціальних позицій і ролей. Заняття в цій системі позицій, пов’язаних з виконанням управлінських функцій (ролей), і дає людині статус лідера. Іншими словами, як відзначає Даунтон, лідерство — це «становище в суспільстві, що характеризується здатністю особи, що це становище займає, скеровувати й організовувати колективну поведінку деяких або всіх його членів».
3. Лідерство — це вплив на інших людей.

Comments are closed.