Школа інновацій та соціального підприємництва (SISE) – це всеукраїнський проект, що цієї весни реалізується в Сумах та Луцьку.

14 Квітень 2017
 14 Квітня, 2017

Школа інновацій та соціального підприємництва (SISE) – це всеукраїнський проект, що цієї весни реалізується в Сумах та Луцьку. Проект створено для молодих ініціативних людей: молодих підприємців, студентів магістерських програм та випускників ВНЗ, представників громадських організацій.


 Як проходить навчання?
П’ять дводенних модулів в рамках акселераційної програми у регіонах розкриють важливі теми соціального підприємництва та бізнес інновацій. Навчання у групі 10-20 осіб дозволить успішно працювати як індивідуально, так і в команді. Менторами стануть провідні фахівці та експерти як в періодах між модулями, так і після завершення освітньої програми для підготовки презентації бізнес-плану і бізнес-стратегії.
  •         Модуль І «Бізнес. Соціальне підприємництво & Інновації»
  •         Модуль ІІ «Бізнес планування в сфері соціального підприємництва. Формування ефективної бізнес-моделі»
  •         Модуль ІІІ «Маркетингова та PR діяльність у сфері соціального підприємництва»
  •         Модуль IV «Фінансово-правові аспекти»
  •         Модуль V «Побудова команди для розвитку бізнесу»
Чому варто приєднатись?
  • Базовий призовий фонд (seed grant).
  • Окрім гранту на реалізацію проекту, найкращі учасники отримають 3 місяці безкоштовного консультування і праці в коворкінг-просторі.
  • Усі учасники Школи зможуть взяти участь у Фестивалі бізнес-ідей, що пройде у вересні, аби презентувати проекти інвесторам.
Ми надаємо Вам навчання і менторський супровід, аби перетворити Вашу ідею в реальний соціальний бізнес!
Умови участі
Для участі в SISE слід заповнити реєстраційну форму, в якій потрібно описати свою ідею соціально орієнтованого бізнес-проекту.
Реєстраційна форма: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfOcFi-Wb91erOMMyA-wcZkOPzrGqID5ucE2WTEvfC2xVW4pA/viewform?c=0&w=1 
Загальна вартість програми – 5 000 грн. Проте, розуміючи, що Україна перебуває в складній економічній ситуації, ми залучаємо українських та іноземних донорів, які покривають 60% вартості Вашого навчання.
Таким чином, вартість програми для учасників становить 2 000 грн.
P.S. Якщо Ви мрієте про вдосконалення своїх підприємницьких вмінь та навичок, про розвиток власної бізнес-ідеї, але маєте фінансові труднощі, ми зробимо все, щоб допомогти Вам, або знайдемо можливості додаткового фінансування.


Нехай фінансові труднощі не стануть на заваді Вашому розвитку! Початок першого модуля заплановано на  12-13 травня!

Більше про Школу: http://sise_2017.tilda.ws/ 
Контактна особа в Луцьку: Анастасія, 0937016637, ФБ: https://www.facebook.com/anastasia.kriveha 

Comments are closed.