Серпневий тренінг за програмою "Активні громадяни".

29 Липень 2015
 29 Липня, 2015
Category: Анонси

Колектив Молодіжний центр має бажання ресурсно підтримати ваші молодіжну соціальну ініціативу! А це можливо лише за участі у тренінгу Active Citizens Ukraine від СГО “Молодіжна Платформа”….. тому власне.

У Луцьку організовують двохденний тренінг програми Британської Ради з міжкультурного діалогу та соціального розвитку “Активні громадяни”. Захід відбудеться 07-08 серпня, з 10:00 до 15:00, вул. Градний узвіз, 5

Участь безкоштовна. Реєстрація за телефоном: 050-640-41-49

Реєстраційна форма

[contact-form][contact-field label=’Ім%26#039;я та призвіще’ type=’name’ required=’1’/][contact-field label=’Електронна адреса’ type=’email’ required=’1’/][contact-field label=’Телефон’ type=’text’ required=’1’/][contact-field label=’Чому хочете взяти участь у програмі?’ type=’textarea’ required=’1’/][/contact-form]

Протягом 2 днів учасники навчатимуться за програмами, розробленими провідними спеціалістами у сфері розбудови громадянського суспільства, активної комунікації, проектного менеджменту тощо.
Вони не тільки отримають комплекс навичок, необхідних активному громадянину, але й матимуть можливість здобути фінансування на власний соціальний проект.

Нагадуємо, що вже два проекти у Луцьку реалізовуються за підтримки Британської Ради в Україні.

Довідка:

“Активні громадяни” – програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку. Проект стартував в 2009 році та реалізується більше ніж у 40 країнах Близького Сходу, Північної Африки, Європи, Південної та Східної Азії.

Comments are closed.

This template supports the sidebar's widgets. Add one or use Full Width layout.