Польські харцери передали Вифлеємський вогонь миру волинським та рівненським пластунам.

14 Грудень 2016
 14 Грудня, 2016

14 грудня польські харцери передали Вифлеємський вогонь миру волинським та рівненським пластунам. Офіційна передача Вифлеємського вогню відбулася на пункті перетину кордону “Устилуг-Зосин” на мосту, що поєднує береги річки Буг, – повідомили у “Пласті”.


Пластуни станиці Колки, станиці Луцьк та станиці Рівне отримали іскри вогню від польських харцерів із міста Грубешова. Також у заході взяли участь представники духовенства, місцевої влади та школярі із Володимира-Волинського. Єднання християн відбулося спільною молитвою, та вітальними виступами. – за матеріалами видання ВолиньPost.Скаути України та Польщі вітали один одного колядками та обмінювались різдвяними подарунками, пластуни заспівали пісню Вифлеємського вогню миру.

Після завершення урочистостей пластуни повезли вогонь до Луцька, Колок та Рівного. У Луцьку вогонь традиційно передадуть прихожанам римо-католицького кафедрального костелу Святих Петра і Павла (18 грудня о 10.00), Свято-Троїцького собору (19 грудня о 17.00) та громаді міста Луцька (5 січня).

Comments are closed.