Норвегія на зв'язку! Відбувся черговий мультикультурний захід EnglishOK!

26 Грудень 2016
 26 Грудня, 2016

У п’ятницю, 23 грудня відбувся EnglishOK з тематикою Скандинавія. Проект організовується за підтримки програми Active Citizens від Британської Ради в Україні.


На захід завітали 26 учасників різного віку та рівня володіння англійською мовою.  Окрім цікавих вікторин та ігор, вечір був наповнений інформативними розповідями спікерів. Катя Хлопенюк, яка нещодавно здійснила подорож до Норвегії розповіла про свої захоплюючі пригоди та дала поради, як можна недорого подорожувати до країн Скандинавії, як харчуватися та де вигідніше проживати.

Ізюминкою EnglisgOK.Скандинавія став фейс-бук зв’язок з учасницею програми Активні Громадяни британкою нідерландського походження, Люсіндою, яка протягом трьох років жила у Норвегії. Люсінда поділилася своїм досвідом та відповіла на запитання учасників. Також, була присутня волонтер Корпусу Миру Елісон. Вона радо спілкувалася з учасниками та активно брала участь в всіх іграх та обговореннях.


Не оминули і тему соціальної рівності, поговорили про те, як важливо поважати один одного, незважаючи на відмінності в зовнішності, інтересах та поглядах на життя. У кінці заходу на всіх чекав теплий чай з печивом, а тобто можливість ще краще познайомитися та обмінятися враженнями.

Comments are closed.