Молодіжний центр запускає 4 щотижневі клуби для молоді!

11 Січень 2018
 11 Січня, 2018

Чи замислювалися ви над тим, що ваші сьогоднішні вчинки та дії впливають на те, ким ви будете через декілька років. І це необов’язково у професійному напрямку. Все те, чим наповнене ваше життя сьогодні, впливає на те, якою особистістю ви будете.


До чого це ми? Основна ідея Молодіжного центру Волині, бути місцем, де молодь може знайти підтримку, досвід, знання та реалізувати свій потенціал. Ви можете покращити свої організаторські здібності, зайнятися волонтерством, створити власний клуб або просто весело та з користю проводити своє дозвілля разом з друзями. Саме для цього і створювався наш креативний простір. Ми віримо, що вкладаючи сьогодні в молодь, розвиваючі їх лідерські якості, ми працюємо на перспективу.

Проаналізувавши уподобання нашої аудиторії ми виокремили окремі напрямки по саморозвитку та дозвіллю. Якщо ви цікавитеся англійською або хочете покращити свої знання запрошуємо вас долучитися до наших  клубів у МЦ:English Speaking Club – англомовний клуб, зустрічі якого відбуваються у Молодіжному центрі Волині щоп’ятниці з 17:00 до 18:00. Проводить та організовує зустріч Алісон Стонер – волонтерка Корпусу Миру і native speaker.

Цей клуб орієнтований на людей різного віку, які мають базовий / середній рівень розмовної англійської мови та бажають практикувати свою англійську. Під час занять учасники грають в ігри, спілкуються англійською та обговорюють новини, події, загалом – весело і невимушено проводять час. Запрошуємо долучитися до клубу та наших заходів.

Зареєструватися на них можна за допомогою постійної гугл – форми. (Увага! На кожне навчання треба реєструватися окремо)  https://goo.gl/forms/oCty6aBar2wqRKdx2

 Клуб настільних, інтелектуально-розважальних ігор – “Вулик” .

Ідея створення клубу виникла під час чергових зустрічей активістів Молодіжного центру Волині, які захотіли частіше разом зустрічатися та грати у цікаві ігри.

Молодь, яка хоче весело та цікаво провести свій час, граючи у інтелектуальні настільні ігри може з радістю завітати в Молодіжний центр.  Ви можете приносити свої настолки та запрошувати друзів.

Зустрічі клубу відбуваються у віторок і четвер о 17:00.  Контактна особа – Дем’ян Петрик (тел.0951519491).English Discussion Clubангломовний дискусійний клуб об’єднує людей, які практикують свої знання англійської  та хочуть покращити навички аргументації. Теми  дискусійного клубу досить різноманітні: психологія, лідерство, творчість, музика, мистецтво і т.д. Протягом обговорення учасники мають можливість переглядати корисні відео англійською мовою та поспілкуватися у форматі TedTalks.

Discussion Club відбувається щосереди з 18:00 до 19:00 у Молодіжному центрі Волині. Проводить та організовує зустріч Алісон Стонер – волонтерка Корпусу Миру і native speaker.

Зареєструватися на заходи клубу можна за допомогою постійної гугл – форми. (Увага! На кожне навчання треба реєструватися окремо)  https://goo.gl/forms/nEwc8JC5D7O3sCGy1Rock’n’Roll Mafia Club – відкритий клуб з настільної гри мафія. Командна психологічна покрокова рольова гра з детективним сюжетом, яка моделює боротьбу інформованих один про одного членів організованої меншості проти неорганізованої більшості. Граючи у Мафію гравці вчаться аргументувати та висловлювати свою думку, а також розвивають навички логічного мислення.

Не вмієш грати? Не біда! Ми навчимо тебе і твоїх друзів.

Ігри відбуваються щосереди та щоп’ятниці о 19:00. Контактна особа – Дем’ян Петрик (тел.0951519491).Долучитися до зустрічей ви можете попередньо написавши або подзвонивши координаторам клубів.
Приходьте в молодіжний центр за саморозвитком та позитивними емоціями. Долучайтеся до наших проектів та слідкуйте за новинами на нашій сторінці у Facebook: https://www.facebook.com/LutskYouthCenter .

Текст, Анастасія Кривеха

Comments are closed.