Молодіжні лідери із Німеччини завітали на вечірку до молодіжного центру Волині!

1 Листопад 2017
 1 Листопада, 2017

29 жовтня до Луцька завітала делегація з Федеративної Республіки Німеччини у складі 29 осіб з Краю Ліппе.


Делегація перебуває в нашому місті в рамках проекту «Демократичні фундаментальні цінності молодіжних культур у міжнародному порівнянні». Саме німецькі партнери стали ініціатором заходу який фінансується Міністерством закордонних справ ФРН.


31 жовтня активісти Молодіжного центру Волині організували зустріч для представників німецької делегації у приміщенні МЦ. У спілкуванні взяли участь представники МЦ Юлія Ткачук, Анастасія Кривеха, Яна Романюк та Максим Драч, які розказали про функціонування центру, особливості роботи та співпрацю з громадськими організаціями та молодіжними ініціативами, а також поділилися досвідом волонтерської роботи активістів МЦ. На зустрічі були присутні керівники німецької спілки «Мости в Україну» та представники громадського сектору та студентство з Ліппе.


Увечері відбулося неформальне спілкування. Активісти МЦ Еллісон Стонер та Ольга Жакунець організували вечірку з представленням української культури. Двомовне спілкування, руйнування стереотипів, веселощі, нові знайомства створили дружню та невимушену атмосферу.


Ми раді приймати міжнародні делегації, обмінюватися досвідом та співпрацювати.

Нагадаємо, що раніше представники німецької спілки «Мости в Україну» зробили багато для налагодження українсько-німецької співпраці. У 2014 році було підписання угоду про співпрацю між Луцьком та Краєм Ліппе. Влітку 2016 року спільно з партнерами із Краю Ліппе (ФРН) Луцьк став учасником проекту молодіжного обміну «Європейська мрія – бачення і реалії», який впроваджувався за фінансової підтримки програми ЄС Еразмус + «Молодь в дії». Четверо луцьких школярів, обраних на основі відкритого конкурсу, побували у місті Детмольд (ФРН). З 2016 року Луцьк та Край Ліппе є учасниками програми «Партнерство з містами України», яка впроваджується за фінансової підтримки Міністерства економічної співпраці та розвитку ФРН.

Comments are closed.