Міністерство молоді та спорту спільно з ІСАР Єднання провели зустріч спільноти практиків з питань розробки критеріїв знаку якості для молодіжних центрів в Україні

22 Грудень 2015
 22 Грудня, 2015

21 грудня в Києві Міністерство молоді та спорту за підтримки ІСАР «Єднання» провели спільноту практиків з питань розробки критеріїв знаку якості для молодіжних центрів в Україні.

В зустрічі взяли участь 30 експертів та спеціалістів, що працюють з молоддю в різних осередках по роботі з молоддю, молодіжних центрах, позашкільних закладах, представники молодіжних та міжнародних організацій, а також структурних підрозділів, що відповідають за молодіжну політику регіонів України.

Зустріч була ініційована Міністерством молоді та спорту з метою обговорення та наповнення практичним змістом документу, який на державному рівні визначатиме критерії якості для молодіжних центрів різних рівнів в Україні.

12369228_454876168040977_3039141055441377703_n

В ході зустрічі учасники ознайомились із законодавчими ініціативами для створення та розвитку мережі молодіжних центрів в Україні. Про діяльність Міністерства молоді та спорту в питанні реформування молодіжної політики та роллю молодіжних центрів в державних програмах для молоді присутнім розповів Сергій Митрофанський, заступник Міністра молоді та спорту України.


«Розвиток мережі молодіжних центрів є одним з напрямків реформи, визначеним Дорожньою картою реформування молодіжної політики. Зазначений документ було розроблено за активної участі громадськості і лише за участі молодіжного середовища реалізація намічених напрямків буде успішною. Саме тому такі зустрічі є для нас важливими. Наше завдання – створити належні умови для саморозвитку, неформального навчання та активного змістовного відпочинку молоді. І одним з інструментів є мережа спроможних молодіжних центрів по всіх регіонах, містах та містечках України. Ваші експертні думки та практичний досвід допоможуть нам наповнити документи, які визначатимуть систему та механізм діяльності молодіжних центрів, практичним змістом» – відмітив Сергій Митрофанський.

Напрацювання за результатами зустрічі ляжуть в основну Положення про молодіжні центри, де буде визначено рівні та критерії якості молодіжних центрів в Україні.

Comments are closed.