Лідер гурту «Антитіла» розповів молоді, чому варто будувати майбутнє в Україні.

4 Лютий 2017
 4 Лютого, 2017

Тарас Тополя приїхав до Луцька, щоб відповісти на запитання шанувальників, які довго не відпускали свого кумира, влаштувавши автограф- та фотосесію. Зустріч відбулась у районному будинку культури в п’ятницю, 3 лютого.


Невеликий зал будинку культури почав наповнюватись ще за півгодини до початку зустрічі. Хоч крісел вистачило не всім, прихильники на це не зважали і спокійно займали вдалі для фото та селфі «стоячі» місця. – за матеріалами видання Район.Луцьк.
Розмова з зіркою тривала півтори години. За цей час лучани змогли розпитати про все, що їх цікавило. Лідер гурту пообіцяв відповідати на запитання максимально щиро та чесно. Організатори заходу окреслили основні теми для спілкування: мій вибір – майбутнє в Україні, життя музикантів та тур «Сонце», громадська та волонтерська діяльність Тараса і його однодумців. Проте, прихильники гурту «Антитіла» та його лідера не втомлювались ставити запитання на інші теми. Завітав Тарас і до Молодіжногт центру Волині, який власне організував цей приїзд.Лучани встигли запитати про ставлення Тараса Тополі до квот, першу пісню та виступ на сцені, сімейні стосунки, мрії, справжність акаунтів у соціальних мережах та багато іншого. Найбільш зворушливими були відповіді на запитання про сім’ю та дітей.

«Марко мене мамою іноді називає. Якщо відверто, він всіх називає «мама». В нього «нана» – і «на», і «дай», мама – це в нього звернення до всіх». Рома сказав перше слово «тато», а Марко сказав перше слово «мама». Я кажу дружині: ну все, ми з тобою квити», – усміхається лідер гурту «Антитіла».

Тарас Тополя стверджує, що навіть став би тренером проекту «Голос.Діти», якби продюсери його запросили. Немало жартів та цікавих історій прозвучало зі сцени, схвальну реакцію публіки викликала розповідь фронтмена про зустрічі з прихильниками.


«Ви смієтесь, а знаєте скільки людей підходять фотографуватися, робити селфі і руки тремтять. Я тоді кажу: «давай я зроблю», – розповідає Тарас Тополя.

Не оминули під час розмови тему Євробачення. Лідер гурту висловив своє захоплення перемогою Джамали та розповів про цьогорічних учасників, творчість яких варта уваги. Він запевнив, що з 20 виконавців, які пройшли відбір, половина точно виробляє якісний продукт. Співаку найбільше до вподоби пісні LETAY, DETACH, MamaRika, Арсена Мірзояна. Після довгої розмови прихильники влаштували лідеру гурту «Антитіла» тривалу автограф- та фотосесію. Спочатку співак зробив загальне селфі для свого акаунту в «Інстаграмі», згодом, усі охочі змогли сфотографуватись біля зірки. Прихильники Тараса Тополі та гурту «Антитіла» задоволеними ішли з будинку культури. Відгуки були здебільшого схвальні, але комусь не вистачало модератора, а хтось вбачав деякі запитання фанатів банальними. Прихильниця гурту «Антитіла» Ірина розповідає, що найбільше під час зустрічі вразила щирість фронтмена.

 

«Сподобалась ідея Тараса і його команди поспілкуватися з молоддю України, донести свої думки. Щодо нашої зустрічі в Луцьку, то найбільше вразило те, що Тарас відповів абсолютно на всі питання: і стандартні, і цікаві, і нецікаві, а також те, що людина була щира», – запевняє Ірина.

 

Comments are closed.