Конкурс соціальних проектів для Княгининівської ОТГ!

12 Липень 2017
 12 Липня, 2017

Княгининівська об’єднана територіальна громада партнерстві з програмою «Активні громадяни» від Британської ради в Україні та ГО «Молодіжна платформа» оголошують конкурс соціальних проектів розвитку громади.


Захід відбувається за підтримки голови Княгининівської сільської рада – Олени Твердохліб та депутата Княгининівської сільради Андрія Котищука.


У конкурсі можуть брати участь активні громадяни Княгининівської ОТГ, які мають ідеї проектів у таких напрямках:
–  покращення інфраструктури публічного простору громади, в тому числі для соціальної інтеграції людей з обмеженими можливостями (ідеї щодо створення креативних елементів благоустрою на вулицях села, забезпечення доступу до сільських та туристичних об’єктів людей з обмеженими можливостями);
– розвиток туризму (фестивалі, події, заходи, створення у просторі громади нових об’єктів туристичного інтересу, арт-об’єктів, маршрутів, атракцій тощо);
– підтримка молодіжних ініціатив (проекти, які підтримуватимуть молодих людей, їх активність та ідей творчої молоді громади).

Загальний бюджет конкурсу 80 000 грн. (50 000 грн. надає Княгининівська сільська рада, а 30 000 грн. – Британська Рада в Україні). Максимальне фінансування в рамках одного проекту – 20 000 грн.


Заявки на участь в конкурсі подаються з 12 липня 2017 року по 22 липня 2017 року. Подати заявку можна за допомогою онлайн форми https://goo.gl/forms/TMf0phj244ddxhpl2

надіслати на електронну пошту molod.platforma@gmail.com , або передати у паперовому вигляді у Княгининівську сільську раду.

Аплікаційну форму та деталі конкурсу ви можете знайти на сайті – http://pitching.in.ua/kniagynynok.

Comments are closed.