Інформація про молодіжний центр


Офіційний логотип молодіжного центру Волині 


Молодіжний центр Волині – це відкритий простір для роботи, відпочинку та розвитку молодіжних організацій Волині за принципами доступності та спільної відповідальності. Даний центр являється одним із перших прикладів реформування державної молодіжної політики, як центр, що працює форматі коворкінгу чи хабу.Даний центр забезпечений безкоштовним інтернетом, велопарковкою, цілодобовим доступом, хорошим технічним забезпеченням та зручним розміщенням у центрі міста Луцьк.

Школа анімації в молодіжному центрі

Контактні дані центру

Адреса Волинська область, м. Луцьк, вул. Градний Узвіз, 5
Телефон +380 0950925166
Веб-сайт http://yc.volyn.ua/
Електронна адреса molod.platforma@gmail.com
Години роботи 10:00 – 19:00, щодня.

Навчання з промоції та сучасних методів реклами

Презентація роботи Молодіжного центру Волині для молоді сходу

Історія:

У 2014 році спілка молодіжних громадських організацій “Молодіжна Платформа” курувала чимало проектів, проте найбільшою ідеєю був на той час ресурсний центр для організацій, що власне працювали у ній. За час роботи організації назбиралося достатньо дсовіду для реалізації задуму. Це мало бути приміщення на 100м де зручно і працювати і проводити заходи водночас. Концепцію такого центру уже на той час прописав Народний депутат України – Іван Крулько, та виклав її у законопроекті. Цими документами та принципами і керувалася ініціативна група. Після пошуку такого приміщення Волинська Єпархія УП КП, та особисто Владика Михаїл підтримав таку ініціативу молодіжних організацій, та виділив приміщення у приміщення духовної семінарії, що у центрі міста Луцька. Власне приміщення на момент 2016 року становить 42м2, що недостатньо для проведення заходів великого масштабу, тому центр знаходиться у пошуку більшого приміщення. 01 липня 2015 року відбулося урочисте відриття Молодіжного центру для громадських організацій за участю преси, громадських організацій, держслужбовців та духовенства. У 2016 році центр відкрив молодіжну галерею у своїх стінах – “Арт-коридор”, де молоді художники мають можливість безкоштовно виставляти свої роботи для презентації та продажу.


Що сьогодні пропонує центр?

 • KCmj0TMeEa4 Безкоштовне приміщення для заходів та роботи молодіжних обєдань, незалежно від реєстраці, напрямку роботи
 • P1eOQpVBPUw Ресурсний центр, обладнання для заходів та роботи. Наразі у переліку є: звукопідсилююче обладнання, проектори, мікрофони, плазма, екрани, автомобіль, інша техніка. Отримати ресурси можна безкоштовно у адміністратора.
 • UnRPpB8CxGM Програми для розвитку організацій та проектів – Active Citizenz, Молодіжний працівник, 3А: Активність, Адвокація та Амбіційність.
 • bl2H9TdWFegСприяння у міжнародній роботі організації через співпрацю із Британська рада та Посольство США в Україні, Міністерство молоді та спорту України та інші урядові та неурядові організації.
 • P1eOQpVBPUw Сприяння у організації заходів та проектів молоді.
 • B8wpdlzrkdgВолонтерську роботу у десятках молодіжних проектів, таких як Lets do it Ukraine (екологія), фестиваль Бандерштат (культурно-мистецькі заходи), Міжнародний молодіжний форум, та інші.

Команда:

Добровольці молодіжного центру Волині

 1. Директор та засновник центру – Ткачук Захарій
 2. Спеціаліст напрямку “Неформальна освіта” – Яна Романюк
 3. Спеціаліст напрямку “Патріотичне виховання молоді” – Вікторія Мисан
 4. Спеціаліст напрямку “Студентське самоврядування” – Світлана Мілінчук
 5. Адміністратор Молодіжного Центру Волині – Юлія Ткачук
 6. Спеціаліст напрямку “Міжнародна робота із молоддю” – Елісон Стоунер (США, Каліфорнія)

Посилання:

 1. ГУРТ: Молодіжний центр гуртує Волинську молодь
 2. Сторінка МЦ у всесвітній енциклопедії – Вікіпедія
 3. Офіційний сайт Молодіжного центру Волині
 4. У Луцьку презентували Молодіжний центр
 5. Волинський молодіжний центр шукає активну молодь