Форум для активних громадян - “Сталість соціальних проектів!”

18 Липень 2017
 18 Липня, 2017

Хочеш побудувати класну команду? Чи поділитися думками щодо сталості проектів? Або просто весело та креативно провести час!


Тоді тобі на масштабну подію, яку організовує NGO Youth Platform \ ГО “Молодіжна Платформа” “Форум активних громадян”.
Коли: 28.07, з 16:00
Де: Креативний простір “Озерний вітер”
Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/fxEv3hDc3WNeI7sJ3


За останні роки, Волинська область та місто Луцьк, отримали старт великої кількості потужних та дієвих соціальних проектів для громади. Сприяли цьому як активність громадян так і різного роду конкурси проектів.

Проте частина проектів стикається із різного роду проблемами та негараздами, як внутрішніми та зовнішніми викликами. Одним із питань є сталість проектів які уже розпочалися. Сталість – означає спроможність проекту працювати на довгий період та самовідновлюватися, бути самостійним та мати стратегію для розвитку на майбутнє.

Закінчилися кошти? Розбіглася команда? Зникла мотивація? Немає стратегії, що робити далі і як рости? Проект вичерпав себе?

– це ті “віруси” що виникають у більшості проектів… Звісно, що проти кожного вірусу є противірус, у нашому випадку це знання і досвід спікерів що завітають до Луцька 28 липня, щоб розповісти, як боротися та оминати такі проблеми:

 

  1. Тетяна Бойко – акредитований консультантЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні,  директор АСК “Prime media”. Співзасновник проекту GR – academy.
  2. Річард Герц – National Consultant on Youth Engagement and Partnerships for U-Report Ukraine atUNICEF Ukraine, Member at UN Youth Advisory Panel in Ukraine, Former Social Media Manager at U-Report Ukraine.
  3. Євген Бондаренко – голова Школи Медіа-Патріотів. Бізнес-тренер, медіа-експерт, асоційований коуч. Директор “Zelenin Laboratory”.
  4. Дмитро Тіщенко – Керівник ГО “Місто розумних”, тренер Центру соціального партнерства, громадський журналіст.

 

Отже, запрошуємо вас на форум “Активних громадян” у місті Луцьку, що пройде 28 липня 2017 року на території відкритого простору “Озерний вітер” (Ковельська 131) із 16:00 до 22:00 включно!


Участь можлива лише після реєстрації  за формою та підтвердження відбору. – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSefJa_bZKzL6P8Y3fCguD2fAjxmX17KsSduB2sHNyclbL1XLw/viewform

Захід відбувається у рамках програми “Активні громадяни” від Британської ради в Україні.


Comments are closed.